Листівка You & Me для Neat & Tangled

This post is also available in Українською мовою

Цього тижня у блозі компанії Neat & Tangled проходить колаборація із Cosmo Cricket – ми усі ділимося роботами використовуючи товари від обох компанії. Від Cosmo Cricket мені випала нагода попрацювати із новим акварельним набором паперу із резист дизайнами. Чудова річ для людини, яка малювати не вміє, але хоче. Ось тут я коротко розповідала про ці товари.

Ось так виглядає моя листівочка – фон зроблений за допомогою ножа від Neat & Tangled, а напис вирізаний із набору паперу від Cosmo Cricket і розфарбований блідо рожевим чорнилом.

Yana Smakula | You & Me Neat & Tangled and Cosmo Cricket

Для виготовлення фону для цієї роботи я використала ніж Tiny Triangles і вирізала за його допомогою безліч маленьких трикутників. В хід пішли обрізки кольорового картону і я була рада їх позбутися, для повноцінної листівки їх замало, а для такого фону – якраз достатньо. Фон я збирала, напевно, годину. Спершу наклеїла двосторонній скотч на аркуш картону, а потім усі ці трикутники один за одним наклеювала. Часу пішло багато, але мені це робити дуже сподобалося, за нагоди обов’язково повторю це використовуючи інший ніж.

Yana Smakula | You & Me Neat & Tangled and Cosmo Cricket

Із набору картону, який я отримала від Cosmo Cricket я вирізала маленький квадрат і намалювала на ньому серце використовуючи gelato рожевого кольору від Fabesr Castel. Воно в житті виглядає трішки більш насичено. Паперу із цим резист ефектом у мене залишилося ще дуже багато, обов’язково хочу ще щось з ним зробити за нагоди – якісь листівки, чи можливо домашній декор у рамку. Тільки б час був 🙂 .

Yana Smakula | You & Me Neat & Tangled and Cosmo Cricket

Щоб доповнити листівку я віштампувала пташок на кальці, покрила їх золотою пудрою для тиснення і вирізала.

Yana Smakula | You & Me Neat & Tangled and Cosmo Cricket

Заходьте до блогу Neat & Tangled – цього тижня там багато цікавого, а також є можливість виграти подарунковий сертифікат на $25.

П.С. Мене багато людей часто питає як придбати товари від Neat & Tangled – все дуже просто і робиться це як і в будь-якому іншому магазині. На скільки я знаю, в Україну вони доставляють без проблем. Щоб зробити замовлення у них вам треба зареєструватися, провести замовлення, оплатити його через paypal або кредиткою і все.

Матеріали:


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

    1. Дуже крута листівка)) Я , чесно кажучи, побачивши фото, так і подумала, що то ножем трикутнички, тоді думаю, ні, мабуть маска/фарба/паста, чи ще щось?)))) Бо то ж дуже кропітка робота, Яночко, ти – герой)), здається, на те все можна потратити більше години) Хоча …. ті обрізки….), ну прямо таки ” ні з ними, ні без них”)), чого не зробиш заради їх утилізації)) Дуже крута листівка і птахи мають дуже гарний вид, ще дуже сподобався фігурний правий край, ну дуже красива, дуже!)

      1. дякую 🙂 Тааааак, намучилася я довго, але таааак він мені подобається той фон )

    1. Нереально стильна листівка!!!!! Клас!!!! Яночка, ти молодчина!!)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.