Листівка You Make Me Happy

This post is also available in Українською мовою

Так і хочеться додати слова із пісні “You Make Me Happy When Skies Are Gray”. Ця фраза просто таки постійно крутиться у мене на язику. Сьогодні хочу показати вам листівку в рамках конкурсу на сайті Spellbinders Україна – у вас ще є декілька днів аби приєднатися і отримати нагоду виграти чудовий приз – два набори ножів (а ножі, повірте, ніколи зайвими не бувають).

Yana Smakula | Spllbinders You Make Me Happy Card featuring Tudor Rose Card Front S4-502, Labels One S4-161, Gold Labels One S4-423, Jewel Flowers and Flourishes S5-143

На цій листівці, звісно ж, багато об’єму. Основна панель вирізана за допомогою ножа Tudor Rose Card Front S4-502 із звичайного акварельного паперу (я люблю цей папір саме за його текстуру) і наклеєна використовуючи двосторонні об’ємні квадратики.

Yana Smakula | Spllbinders You Make Me Happy Card featuring Tudor Rose Card Front S4-502, Labels One S4-161, Gold Labels One S4-423, Jewel Flowers and Flourishes S5-143

Основа листівки, а це стандартна A2 листівка (це американський стандарт), заклеєна блідо-блакитним папером із набору Coral & Navy від DCWV. Напис на листівці – це наклейка із набору від Cosmo Cricket, вони у мене вже закінчуються, суперові були написи!

Я також доповнила цю роботу елементами, що вирізні за допомогою ножів із наборів Labels One S4-161 та Gold Labels One S4-423, а також листочками та метеликами із набору Jewel Flowers and Flourishes S5-143.

Матеріали:

Машинка для різання та тиснення Grand Calibur Teal, Spellbinders, GC-200 Картон білий Dovecraft Premium White Card, А4, 10 аркушів, DCBS65 Coral and Navy DCWV PS-005-00355 Tudor Rose Card Front S4-502 Labels One Spellbinders S4-161 Gold Labels One Spellbinders S4-423 Ножі Jewel Flowers and Flourishes, S5-143 Двосторонні об'ємні клеєві квадратики, 5х5мм, 400шт, DCBS01

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

11 Comments

    1. Не можу намилуватися на цю листівку, вона так мені подобається! Така вишукана!

      1. дякую, Світлано! я його як тільки побачила – одразу ж в нього закохалася. Краса, а не ніж!

    1. Як на мене, то це дуже вишукано! Мінімалізм, але така краса… Чи не думали ви робити ці речі і продавати? Меня здається, що вам вдалося б! Успіхів!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.