Листівка Wishing You Happy Birthday для Neat & Tangled. День 1

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні у блозі Neat & Tangled розпочинається чергова презентація нових штампів! Цього місяця Danielle підготувала чотири нових набори з якими ви зможете познайомитися протягом цього тижня.

Звертаю увагу на те, що ви можете виграти ці штампи у блозі компанії, для цього потрібно усього лиш залишати коментарі до кожного дня з понеділка до четверга; розіграш відбудеться у п’ятницю; уього буде розіграно чотири набори – по одному кожного дня.

Листівка Wishing You Happy Birthday для Neat & Tangled. День 1

Показую вам свою листівку використовуючи штампи із набору Everyday Labels:

Листівка Wishing You Happy Birthday для Neat & Tangled. День 1Листівка Wishing You Happy Birthday для Neat & Tangled. День 1

Це практично універсальний набір із написами на будь-який випадок життя! А головне, написи доволі маленькі і чудово підходять для дрібних листівок (розмір моєї 11 х 14 см).

Листівка Wishing You Happy Birthday для Neat & Tangled. День 1

Верх подарунку (бант) зроблений за допомогою штампу із старішого набору від Neat & Tangled, а саме Just for You. Для штампування я якористалася пігментними чорнилами від ClearSnap та білим картоном від Dovecraft.

Ідея листівки, які зрозуміло із фото – мінімалістичний подарунок. Прапорці ніби то пришиті до основи листівки (я голочкою проколола отвори) і служать як привітанням так водночас і імітують подарунок.


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

    1. Очень красиво!) Согласна с предыдущим оратором, “стильно”!

    1. Як же це просто, але водночас гарно! Я не перестаю дивуватися твоїй творчості та надтхненню ! Знаєш всі твої роботи це дуже класні, як листівки так і сторінки!!! 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.