Листівка I’ve Missed You So Very Much

This post is also available in Українською мовою

Як пройшли ваші вихідні? Якось святкували День Валентина? Ми з Лесиком нічого особливого не робили, я чесно кажучи про ці свята якось зовсім забуваю, лише про листівки до цих свят пам’ятаю.

У нас зараз вже така хороша погода, не знаю скільки вона ще протримається, але кожного ранку красиве чисте насичене синє небо, так приємно прокидатися! Я навіть почала прибирати на нашому балконі – повикидала минуло-річні квіти, що висохли, пропилососила, почала думати про нові вазони на літо. Тільки б тепліше було.

А в неділю я майже цілий день була зайнята своїми зобов’язанням по дизайн командах. У мене на це зараз йде дуже багато часу, набагато більше ніж раніше, мені завжди хочеться не просто все зробити, а зробити все дуже гарно і якісно. Спершу можу по декілька днів думати що і як, чесно кажучи фантазія іноді закінчується. Але врешті решт щось цікаве завжди вигадується. Треба мені у креативну відпустку піти 🙂 .

А сьогодні хочу показати вам листівку із новинок від Hero Arts. Ви можливо, вже бачили цю листівку у блозі Hero Arts – вони показували її як прев’ю нового каталогу на початку січня під час виставки CHA, тоді я показати її не мала часу, а от тепер руки дійшли додати її в блог.

Yana Smakula | I've Missed You So Very Much Card

Для неї використала новий набір штампів під назвою Kelly’s Outline Letters із лінійки Clearly Kelly. Це маленький набір із літерами та цікавими додатковими фігурами, за допомогою яких можна цікаво урізноманітнити написи.

Yana Smakula | I've Missed You So Very Much Card

Літерами можна написати будь що, головне трішки терпіння і фантазії, плюс можна використати два або навіть більше кольорів чорнила і додатковими фігурами розфарбувати літери. Досить цікаво виходить.

Yana Smakula | I've Missed You So Very Much Card

Матеріали:


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

5 Comments

    1. Мне под все твои открыточки хочется писать” так стильно” ! И так и есть, очень стильные открытки! Они гармоничны и классные! Вроде и стиль один, но каждая уникальна!
      А про 14 февраля… я до 14 просто без отдыха работала, а вот в сам праздник работы ноль! И это здорово. Так что этот день мы с сыном гуляли, кушали кексики с какао в кофейне и просто отдыхали) А вот уже с воскресенья снова к сп приступила)))

    1. Ми про цей день взагалі забули, допоки мої батьки подзвонили та привітали нас зі святом!)) було дуже смішно)) Листівочка дуже цікава та оригінальна!)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.