Листівка Follow Your Heart за допомогою трафарету

This post is also available in Українською мовою

Я часто люблю відволіктися від робочої рутини і поекспериментувати зі своїми матеріалами. А недавній “трафаретний” бум, що промчався серед американських CAS кардмейкерів змусив мене по іншому глянути на трафарети та використати їх для гарячого ембоссінгу як певного роду штампи.

В результаті у мене склалася ось така біло-рожева листівка Follow Your Heart, фон якої я виготовила використовуючи новий трафарет Rounded від ClearSnap:

Follow Your Heart. CAS(E) this Sketch #61

Для виготовлення фону я обрала чорнило для ембоссінгу у пляшечці та крізь трафарет нанесла його на картон. Далі посипала ділянки із чорнилом білою пудрою та розплавила її. Простір між колами, що утворилися замалювала пігментним чорнилом рожевого кольору від ClearSnap.

Follow Your Heart. CAS(E) this Sketch #61

серце вирізала за допомогою ножів від Spellbinders; стрілочка – чипборд від Blue Fern Studios; паєтки від Neat & Tangled

Follow Your Heart. CAS(E) this Sketch #61

Follow Your Heart. CAS(E) this Sketch #61

вирізане серце я пришила до кальки на якій зробила відтиск пігментним чорнилом від ClearSnap; щоб закріпити чорнило покрила його прозорою пудрою; штамп від Hero Arts

Посилання, що містять літеру (E) на початку ведуть не у магазин Зроби Сам(А) (переважно іноземні магазини, магазини виробників). Інші посилання – на наш магазин Зроби Сам(А).


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

9 Comments

  1. Очень нравится как ты эксперементируешь с фонами! Получается замечательно! Открытка получилась супер! Мне очень понравилось ещё, что ниточки не завязана аккуратно, а так торчат, интересно получилось

   1. дякую, Оля! ниточки спочатку довші були, потім я їх зрізала не так як хотіла, але вже було пізно :)) тому залишила як є 🙂

  1. Яка ніжна! Дуже гарно виглядає!
   Шкода, що без відео, дуже цікаво було б побачити, як саме робилося таке тло.
   Яно, а є десь розповідь про Presto Punch? Дуже цікаво би було почитати огляд, побачити в дії.

   1. Лілю, про ножі чи про машинку? Якщо про ножі – то вони такі ж які і інші ножі Spellbinders, тільки фіолетового кольору. А машинка вже більше року знята з виробництва. Дякую! Якщо ще буду щось таке робити – то обов’язково зніму відео!

  1. Яна, я просто поражена ;-)! Как у тебя всегда получается так легко создавать красоту буквально из пары-тройки вещиц :-))?! Браво мастер !!!

  1. Яночко, ти весь скраппапір вже використала?;) Не дивно із твоїми швидкостями, він закінчується дуже швидко)) Жартую))) Насправді, мені дуже подобаються твої листівки , які зроблені практично без скраппаперу, а то і взагалі без нього. В тебе вони виходять неперевершені!!! Ти просто мій майстер – так люблю вчитись в тебе, а повчитись то є чому! Дякую, Яночко, за чудові ідеї та неперевершені роботи, які надихають!))

  1. Любуюсь вашими работами все больше и больше! Такое мастерство!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.