Листівка із сукулентами для Hero Arts

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні хочу показати вам одну зі своїх листівок для компанії Hero Arts. Робила її ще минулого року перед поїздкою на CHA, все це відбувалося у шалено екстреному режимі, я тоді ще й декілька відео редагувала у такому ж темпі, одним словом все треба було зробити дуже швидко і практично на вчора. Я так не люблю, люблю розмірено, заздалегідь, щоб можна було довго подумати над роботою і вигадати справжній шедевр.

Yana Smakula | You Are Absolutely Awesome #heroarts #cardmaking #stamping #succulents

Для цієї листівки я вдалася до маскування – спершу відштампувала найбільший сукулент, замаскувала його, а потім почала додавати менші позаду. Люблю маскувати зображення, такі цікаві можна в результаті отримати роботи.

Yana Smakula | You Are Absolutely Awesome #heroarts #cardmaking #stamping #succulents

Сукулент я розфарбувала алкогольними маркерами, використала фіолетові, зеленкуваті та зелено-сині кольори. А під рослинами додала сірої тіні.

Yana Smakula | You Are Absolutely Awesome #heroarts #cardmaking #stamping #succulents

Для напису я використала штамп You Are Absolutely Awesome. No seriously, you are. Дуже мені сподобався шрифт на слові awesome, взагалі зараз такі шрифти дуже модні і є практично у кожної компанії.

Відштамповану панель я наклеїла на основу листівки із блідо фіолетового кольору. Ну як вам? Подобаються такі листівки? Може серед читачів Зроби Сам(А) є фанати сукулентів?

Матеріали:П.С. Хотіла нагадати, що сьогодні передостанній день конкурсу лютого у Spellbinders Україна. На переможця там чекає чудовий приз. Поспішайте взяти участь!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

3 Comments

    1. гарна листівка.. я фанат кактусів)) Фіолетові квіточки схожі на лаванду ..

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.