Листівка із багатошаровими трояндами та цитатою. Відео

This post is also available in Українською мовою

Та-да! Нарешті і у мене є неймовірно красивий набір штампів Vintage Roses від Altenew, він здається, подобається усім і кожному і є у списку бажань практично кожного активного “штампувальника”. Був він і у моєму списку (і вже дуже дуже довго) і отримавши його декілька днів тому я відірвалась по повній програмі зробивши за його допомогою декілька листівок.

Одну з них я покажу у цьому записі (це також запис для блогу Altenew), плюс я зняла відео по її виготовленню, його можна глянути або у мене на каналі, або на каналі Altenew.

Yana Smakula | Altenew Vintage Roses Card #rosebushes, #stamping #altenew

Листівка не проста, а з купою секретів та порад по штампуванню та виготовленню листівок загалом. Перш за все – це виготовлення відштампованого паперу, який виглядає як справжній надрукований скрап папір. Моя мама коли бачить такі фони думає, що то все надруковане, а насправді – це пів години штампування та вигадування фону.

Yana Smakula | Altenew Vintage Roses Card #rosebushes, #stamping #altenew

Друге – це виготовлення прикрас для листівки використовуючи ті ж самі штампи, що були використані для фону + ножі для їх легкого вирізання. І третє, із найбільш очевидного – це приглушення кольорів фону використовуючи кальку.

Yana Smakula | Altenew Vintage Roses Card #rosebushes, #stamping #altenew

Усе це та штампування напису на трояндах можна побачити на відео, яке можна глянути тут, на моєму Youtube каналі, або ж на Youtube каналі Altenew.

Матеріали:


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

28 Comments

  1. Какая красота, открытка красивейшая и штампы классные, но самое главное, как ты ними управляешься. Вот, что значит, рука мастера!

  1. У мене терміння стільки немає, але листівка суперова!
   Яким чином ти приклеювала кальку? на який клей? Для мене це досі проблема – я її просто пришиваю на машинці.
   Дякую.

   1. дякую, Таня! Я приклеюю її як коли. В даному випадку на клей не варто, бо покрутить, тому я використала звичайний двосторонній скотч (він нанесений під вирізаними трояндами.) Іноді клею на об’ємні квадратики, вони дуже добре тримають, краще за скотч.

    1. Тобто калька тримається лише посередині? А по контуру просто висить?

  1. Дуже дуже класна листівка! Про те що мені дуже подобаються ці штампи я вже писати не буду (це вже не актуально :)) Клас! Супер!

  1. Крутотень! ))) Столько труда. Очень красивая открытка. Благодарю за вдохновение.

  1. Дійсно неймовірно красивий набір штампів та сама листівка!!!!!!!
   Яночка, ти майстер!!!! Краса неймовірна!!!!!

   1. дякую, Оленко! Хоча з тими штампами зробити щось не красиве, напевно, не можна 🙂 вони дійсно такі кльові, що я навіть думаю використати лише їх для листівок до Дня Народження для своїх рідних, думаю вони будуть в захваті )

  1. Я в восторге, Яночка!
   Это шедевр! Открытка высококлассная!
   Это сплошное вдохновение и масса идей для творчества!
   Не перестаю восхищаться твоим талантом.
   Штампы потрясающе красивые.

  1. Абалдеть! Никогда бы не подумала, что открытка и украшения на ней штампованные! С цветом очень серьезная работа проделана)

  1. Вау! Листівка мега крутецька. Це робота , як на мене , то не на пів години, хоча діоло майстра боїться) На мене би простого смертного , то декілька би раз по пів годинки потрібно було би). Я вже просто від так званого фону кайфувала, хіба ту красу можна фоном назвати – то ж повноцінна листівка, навіть без напису, вона говорить сама за себе, одарюваному без слів вона говорить- ” Я вас люблю, поважаб, шаную і т.д. і т.п. А як інакше, то ж скільки тепла та терпіння в те все вложено. Та ні цього Яні було замало – вона ту всю красу скромненько прикрила калькою, і поверху найголовніший комплімент – букет із 3д композиції) Ну Яна, ну і Яна ж)!!! Майстерно , дуже! Я так думаю, що рідним не просто сподобається, та вони пищати від задоволення будуть!) Ось знов мене понесло на багатолітер))), та хіба ж можна тут інакше!?) Дякую за красу, дякую за мк, дякую!)

   1. назвемо це штампотерапією 🙂 я таке дуже люблю, єдине, що мені не подобається, це мити штампи від чорнила 😀 а ось так сидіти і штампувати – це для мене просто насолода!
    дякую, Наталю! Я дуже рада, що ця робота сподобалася 🙂

  1. Ну Altenew!!! Просто зводять з розуму їхніми штампами.А як вони попадають в такі руки як твої,Яна то це взагалі без слів.Молодець)Листівка чудова.

   1. дякую, Злато 🙂 от є такі дизайни, що як не крути, а нічого поганого з ними не виходить. дякую!

  1. Потрясающая!!!эти штампы обалденные!!!розы просто мега крутые

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.