Листівка щомісяця: One of a kind

This post is also available in Українською мовою

У Зроби Сам(А) розпочинється нова, довгоочікувана читачами рубрика під назвою “Листівка щомісяця“. Рубрика виходитиме раз на місяць у п’ятницю і демонструватиме відео виготовлення листівки ручної роботи від початку до кінця. Кожне відео супроводжуватиметься поясненнями та детальним переліком використаних матеріалів, як і будь-яке інше відео від Зроби Сам(А).

Сподіваюся, рубрика виявиться корисною та доречною як для початківців так і для бувалих кардмейкерів.

Розпочати рубрику “Листівка щомісяця” я хочу ось такою акварельною листівкою у стилі Clean & Simple:

Листівка щомісяця: One of a kind

Листівка щомісяця: One of a kind

Перегляньте відео:SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

  1. Дуже хороша рубрика! Завжди з задоволенням дивлюсь відео від Яни! Рубрика буде корисною для всіх! Листівка чудова! Дуже хочу теж зробити акварельну листівку, комбіновану з ембосінгом, але поки в мене не вистачає деяких матеріалів…

  1. Яночка, дуже чудове відео, чарівна листівка. Дякую тобі за такі уроки, для мене вони дуже повчальні. Разом з тобою ми навчаємося творити, правильно використовувати матеріали, розуміти для чого вони, не купувати зайвого. Дуже дякую за безкоштовні уроки, тому що на багатьох сайтах МК платні.Успіхів! Натхнення!

  1. Яна, листівка кльовецька!:) Да, тебе просто накрило хвилями акварельного натхнення. Одна техніка, а скільки варіантів виконання ….ммммм , і такі чудові. Спасибі, Яночко, що надихаєш і нас такою красою!:) Рубрика нова – теж корисна і цікава, Спасибі!:)))

  1. Сподобалась ця рубрика..а ця листівка це щось неймовірне , на перший погляд проста, але чимось захоплює і привертає увагу 🙂

  1. Класне відео, дуже сподобалось. Кольори патріотичні і настільки гарно поєднюються. Me likes very much 😀

  1. Красивые цвета у заготовок! Что это за бумага?:)
   Открытка – супер воплощение стиля C&S!) такие милые детальки! я в восторге!

  1. Яна, спасибо большое! С удовольствием посмотрела. Всегда очень нравились пошаговые фото-инструкции, теперь буду любить ещё и видео 🙂

  1. Замечательная открыточка! Очень нравится такое сочетание цветов. Акварельная техника в твоих руках- это что-то невероятное! Это твоё)

  1. дуже гарно, дуже близька мені по духу робота. а я все думала куди ж той штамп застосувати, якийсь він мені замалий як тег, і крутила вертіла а тут він так чудово вписується )

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.