Листівка щомісяця: Ніжна листівка Enjoy разом із Hero Arts

This post is also available in Українською мовою

Рубрика “Листівка щомісяця” продовжується! Ця рубрика виходить раз на місяць у п’ятницю і на відео показує виготовлення листівки ручної роботи від початку до кінця. Кожне відео супроводжується поясненнями та детальним переліком використаних матеріалів, як і будь-яке інше відео від Зроби Сам(А).

Навіяна Валентинівською сіро-рожевою романтикою та новомодною аквареллю моя нова листівка чомусь нагадує мені чи то вишуканий багатоповрерховий весільний торт чи то страшенно дорогу сукню.

Листівка щомісяця: Ніжна листівка Enjoy разом із Hero Arts

Для виготовлення цієї листівки я вдалася до штампування гумовим штампом в поєднанні з акриловим блоком. Останній використала для замішування кольорової суміші на нанесення її на частину великого фонового штампу.

Листівка щомісяця: Ніжна листівка Enjoy разом із Hero Arts

Щоб трішки розбавити рожевий та сірий я додала дерев’яний елемент. Він сполучає верхнє вітання Time to Laugh, Celebrate із нижнім Enjoy. Це прикраса від компанії Studio Calico:

Листівка щомісяця: Ніжна листівка Enjoy разом із Hero Arts

І на завершення, додала до листівки елементів конфеті “розсипавши” на ній паєтки, стрази та пофарбовані у срібний колір чипбордові негативи від висічок:

Листівка щомісяця: Ніжна листівка Enjoy разом із Hero Arts

Пропоную вам переглянути відео інструкції:


Посилання, що містять літеру (E) на початку ведуть не у магазин Зроби Сам(А) (переважно іноземні магазини, магазини виробників). Інші посилання – на наш магазин Зроби Сам(А).Беру участь у завданні:

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

19 Comments

  1. Действительно нежная и интересная работа!!! Штамп классный и прием с ним мне понравился! Спасибо за видео. P.s. Яна, с Днем рождения!!!!!! Любви! Счастья! Процветания! Улыбок! Творческого вдохновения!!! Всех благ тебе и твоей семье! :-*

  1. Які ж вони ніжненькі!!! Я теж останнім часом з захопленням відношусь до сірого, його відтінки такі різні, і доволі симпатичні! Ти тут поєднала всетак вдало! МК дуже детальний, те що треба! 🙂

  1. чуууууууууууууудо! сколько в них нежности и легкости!!! бесподобные!!! айм ин лав!!!

  1. Чудові листівки, дуже чудова техніка, хочу і собі такий фоновий штамп))) Та на маркери ті поглядую, поглядую…, бачу ти їх частенько, Яна, використовуєш) Дуже гарний ефект і на фото і в відео, та от не знаю чи взяти, чи ні?))) чорнилко таке маю вже тільки на 12 подушечок)) Хотілось би сказати – на скільки воно зручне, маєш цілих 12 кольорів, але вони не розкладені по всій площі стола, а акуратненько лежать всі в одному боксику, дуже зручні, дякую!))

   1. дякую, Наталю! З маркерів по правді кажучи використовую лише срібний, дуже він мені подобається, до інших кольорів якось більш спокійно відношуся.

  1. все три совершенно замечательные! Мне очень-очень понравились. Яна, а что за клей ты использовала для паеток?

   1. Baridara – дякую! клей цей привезла з собою ще із найпершої виставки CHA, яку відвідала. Не скажу що він їх “намертво” клеїть, це від Claudine Hellmuth store.scrapbook.com/pp-ch-hsp26853.html?t7=claudine+hellmuth
    Також іноді клею на клей від Beacon Adhesives та інші, які під руку потрапляють.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.