Листівка щомісяця: Новорічна Ho Ho Ho

This post is also available in Українською мовою

Рубрика “Листівка щомісяця” продовжується! Ця рубрика виходить раз на місяць у п’ятницю і на відео показує виготовлення листівки ручної роботи від початку до кінця. Кожне відео супроводжуватиметься поясненнями та детальним переліком використаних матеріалів, як і будь-яке інше відео від Зроби Сам(А).

Із початком осені (та складом заповненим новорічними товарами) мене так і тягне починати робити новорічні листівки! Відтак, сьогодні показую вам свою першу цьогорічну листівку до новорічних свях.

Листівка щомісяця: Новорічна Ho Ho Ho

Для виготовлення цієї листівки я використалася матеріали із останніх колекцій від First Edition та Dovecraft – шалено красивий новорічний папір із скандинавськими мотивами Nordic Christmas та різні прикраси із колекції ‘Tis The Season (посилання на використані товари ви знайдете в кінці цього запису).

Процес виготовлення листівки зовсім простий. Для вашої зручності я зняла його на відео. До речі, дерев’яний напис ho ho ho я пофарбувала використовуючи крейдове чорнило від ClearSnap – мені здається результат виглядає просто чудово! Чорнило не дає такого товстого покриття як фарба чи пудра і дозволяє текстурі дерева проглядатися.

Перегляньте відео:

Деталі листівки:

Листівка щомісяця: Новорічна Ho Ho Ho

Листівка щомісяця: Новорічна Ho Ho Ho

Листівка щомісяця: Новорічна Ho Ho Ho

Листівка щомісяця: Новорічна Ho Ho HoSUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

14 Comments

  1. Отличная открытка! Уже хочется тоже делать что-то новогоднее)))) Бумага смотрится как русская вышивка- красивая очень!! 🙂 Спасибо за видео-МК, с удовольствием смотрю!

  1. замечательная открытка! а бумага то какая отличная, скандинавские мотивы потрясающие! спасибо за видео )

  1. Замечательно! Думаю пересмотрю видео ещё пару раз. У настоящего мастера всегда всё получается легко и непринуждённо 🙂

  1. Чудова вийшла листівочка! Дуже гармонійна! Чудовий картон та прикраси! Дякую, Яно, за натхнення! Терміново треба починати робити новорічні листівки!!!

  1. гарно вийшло)аж Нового року хочеться вже)папір дуже подобаэться. такий ніби в язаний…

  1. Чудова листівка, суперовий мк, дякую!)) А папірець який, такий “тепленький” з цим орнаментом)))

  1. Какая красота! Очень праздничная открыта! Яна, если не секрет, ты даришь кому-то свои открытки или просто хранишь в отдельной папочке?:)))))

  1. Ммммм папір- на мою думку, це УКРАЇНСЬКА вишиваночка зійшла на листівочку!!! Слів бракує! Це шикарно!!!!:) 🙂 🙂

  1. О, яка вона классна!♥ Дизайн папірчика гарний, чимсь светрик нагадує)))
   Дякую за МК!))

  1. Скандинавский дизайн – это что-то!)) Очень люблю такие уютные и теплые свитера, открыточка сразу напомнила о зимних вечерах!)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.