Листівка щомісяця: Вишукана вітальна листівка

This post is also available in Українською мовою

Пропоную вашій увазі новий випуск рубрики Листівка щомісяця. У цьому записі виготовлятимемо вишукану вітальну листівку використовуючи новинки від First Edition та мої улюблені ножі від компанії Spellbinders.

Рубрика “Листівка щомісяця” продовжується! Ця рубрика виходить раз на місяць у п’ятницю і на відео показує виготовлення листівки ручної роботи від початку до кінця. Кожне відео супроводжується поясненнями та детальним переліком використаних матеріалів, як і будь-яке інше відео від Зроби Сам(А).

Така листівка стане в нагоді для вітання із Днем Народженням, одруженням чи іншої визначною подією. За наявності ножів Spellbinders виготовити таку красу доволі просто.

Yana Smakula | With Love Card using papers from Bella Rose (First Edition) and dies from #Spellbinders. Gold Corners One S4-393, A2 Bracket Borders One S5-181, Opulent Ovals S5-160, Ribbon Banners S4-324

Зайшли до Зроби Сам(А) вперше? Обов’язково підпишіться на новини нашого блогу і не пропустіть жодного майстер класу! Це абсолютно безкоштовно!

Перегляньте відео майстер клас українською мовою та дізнайтесь як можна виготовити таку листівку. Приємного перегляду! Ви можете переглянути відео або ж на нашому Youtube каналі.

Вам сподобалося відео? Будь ласка, лайкніть його, прокоментуйте та поділіться із друзями. Дякую!

Деталі листівки:

Yana Smakula | With Love Card using papers from Bella Rose (First Edition) and dies from #Spellbinders. Gold Corners One S4-393, A2 Bracket Borders One S5-181, Opulent Ovals S5-160, Ribbon Banners S4-324

yana-smakula-2014-card-Spellbinders-&-FE-1-3

yana-smakula-2014-card-Spellbinders-&-FE-1-3

Посилання ведуть на два магазини: ЗС – Зроби Сам(А) та SSS – Simon Says Stamp. Приємних покупок!


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

14 Comments

  1. Классная открытка! Действительно праздничная! Ножи Spellbinders – чудесные!

  1. Чудова листівка в пастельних кольорах. І МК вийшов достатньо інформативним

  1. Яночка, чудова листівочка!!!!! На мій погляд містить елементи бароко)) Дякую за детальне відео! Є одне запитання: Яночка, ти прошиваєшь все на машинці або коли є дрібні деталі – то тільки в ручну?

   1. дякую, Оленко! Скажемо так – якщо треба прошити по прямій лінії, то я шию на машинці. Якщо ж є фігурний бордюр, або фігура (овал, коло і т.д.) і ніж робить для мене отвори для шиття – то шию вручну. Це не займає дуже багато часу, а виглядає охайніше ніж коли я прошию на машинці.

  1. Чудова листівка! Ножі Spellbinders створені для виготовлення вишуканих листівок!!!

  1. Дуже красива листівка! Так все гармонійно поєднано, дуже сподобалась техніка часткового прорізування, неодмінно спробую, Дякую Яночко!))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.