Листівка до Великодня із весняним віночком. Відео

This post is also available in Українською мовою

Доброго ранку! А у мене для вас є чергове нове відео! Бувають періоди (особливо на вихідних), коли я можу по 2-3 листівки відзняти за один день. А потім сиджу і по декілька тижнів ці відео редагую (або краще сказати налаштовую себе на думку, що їх треба редагувати). Так само і з цією листівкою, зробила її ще в лютому, я закінчила редагувати відео лише в понеділок.

Тим не менше, поки ще не пізно показую вам просту листівку до Великодня використовуючи штампи від Hero Arts та ножі Simon Says Stamp. Посилання на усі використані мною матеріали можна знайти в кінці цього запису, практично усі вони ведуть на іноземні магазини.

Yana Smakula | Spring Wreath Easter Card using Hero Arts and Simon Says Stamp

У своїй останній посилочці від Hero Arts я отримала один універсальний штамп Overlap Circle Frame. Він дуже простий, але я вже вкотре переконуюся – чим простіший дизайн (і це стосується не лише штампів, але й ножів), тим більше варіантів його застосування. Його я використала як основу для свіжого весняного віночка – просто відштампувала на картоні використовуючи чорнило сірого кольору. Поверх нашарувала багато різних квітів та гілочок і таким чином утворила доволі простий Великодній вінок.

Yana Smakula | Spring Wreath Easter Card using Hero Arts and Simon Says Stamp

Напис для цієї роботи я використала елементарно простий – лише слово Easter (Великдень). Вирізала його із білого картону декілька разів і склеїла докупи утворивши один цупкий елемент. Щоб приглушити фон я додала до своєї листівки шар тонкої кальки – я її не приклеювала, а просто прошила по колу на швейній машинці. На завершення доповнила листівку золотими камінчиками та білими паєтками.

Як завжди, процес виготовлення цієї роботи можна подивитися на відео тут, або ж на моєму Youtube каналі.

Сподобалося відео? Будь ласка, не забудьте лайкнути його та поділитися ним зі своїми друзями. Цим ви подякуєте мені за його зйомку. Дякую!

Матеріали:


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

11 Comments

    1. Як побачила віночок зразу згадався Великодній Кошичок ммм)))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.