Крафтова романтика

This post is also available in Українською мовою

Вам подобається використовувати крафт папір/картон у своїх роботах? Я крафт дуже люблю, але його використання у мене відбувається якимись фазами, або краще сказати напливами. Буває рік не витягаю, а потім лише його і використовую.

Yana Smakula | Hero Arts Lia Griffith Kraft XOXO Cards

Сьогодні у мене 3 листівки із двоколірним штампування на крафт картоні використовуючи два різних типи чорнил – пігментне та барвникове. Люблю ось так приглушувати кольори часто насиченого барвникового чорнила за допомогою білого пігменту. Процедура це доволі марка (оскільки біле пігментне чорнило часто повністю змивається лише під проточною водою з милом, вологою серветкою його не так то просто зняти), але цікава.

Yana Smakula | Hero Arts Lia Griffith Kraft XOXO Cards

Усі ці три листівки – це один і той самий дизайн із незначними варіаціями. Хотілося мені одного вечора просто сісти, розслабитися і штампувати у своє задоволення. Розмір цих листівочок, до речі, менший за A2 (11х14 см) на декілька сантиметрів.

Yana Smakula | Hero Arts Lia Griffith Kraft XOXO Cards

Для штампування я використала біле пігментне чорнило, а поверх нього – рожеве барвникове від Hero Arts. Замість барвникового можна також використовувати пігментне, буде не менш красиво, але не так насичено.

Yana Smakula | Hero Arts Lia Griffith Kraft XOXO Cards

Що стосується штампів – то це чергова новинка. Здається, щоразу коли я пишу пост – постійно щось нове. Компанії – виробники скрап товарів просто не можуть зупинитися 🙂 . Так от штампи – це із релізу від Lia Griffith для Hero Arts, посилання на них в магазині Hero Arts нижче.

Матеріали:

Hero Arts Snow Layering Paper  Hero Arts Kraft Paper Hero Arts Unicorn Pigment Ink Pad Hero Arts Ombre Pink To Red Hero Arts Love By Lia

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

24 Comments

  1. Я поділяю з тобою любов до крафт паперу і картону.Листівки такі класні,дуже цікава техніка.Я спочатку подумала ,що то велике серце воно наклеєне на клеєві квадратики.А це просто два чорнила дають такий ефект.:)

  1. Дуже класні листівки! Також полюбляю крафт папір! Дякую за нові техніки.

  1. У листівках крафт-папір рідко використвовую, от коробочки-упаковочки – інша справа :). Сподобалося, як сором”язливо визирають троянди з-за краю листвіки, наче питають “а чи подобаємося ми вам?” 🙂

   1. хе хе, дякую, Оля! Так, для коробочк цей папір теж чудовий! Я от на днях отримала новий інструмент від We R для виготовлення коробочок – то якраз практикувалаася, правда не з крафту. Треба буде випробувати крафт для цього 🙂

  1. Этот релиз от Lia Griffith мне ОЧЕНЬ нравится! А какие там милые мухоморчики есть….задумываюсь о покупке) Хотя, они не совсем в моём стиле..без зверушек)))
   Я себе купила новые пигменные белые от Рэйнджер,но…Хероартовские все равно круче,мне кажется)

   1. ооо, я щось від життя відстала, в Ranger вже є пігментне чорнило? Біле від Hero Arts, SSS і ClearSnap – однієї якості, чудової 🙂 у мен є всі три- штампують одинаково кльово.
    А мухоморчики – так 😀 такі мацюпусінькі і такі кльові!

    1. ага, у них новая линейка чернил вышла. Все дай и пигментные белые и черные. Это уже давненько было дело..вроде на CHA даже уже были они.
     Буду ждать твоих работ с мухоморчиками))Может и я на них тогда соблазнюсь)))

      1. мама дарагая! я чесно на CHA до них майже не заходжу, до них там не підійти, Тіма обступає армія жіночок по 200 кг і там не пропхатися 😀
       дякую!

  1. Крафт – дійсно чудовий і якийсь “теплий” матеріал. Дуже гарні листівочки!

  1. дуже ніжно вийшло, незвичайно!
   обожнюю крафт і в листівках, і в блокнотах. але з цупкого крафту мені попадався лише такий, наче його полили водою, висушили і від того він хвилями пішов…

   1. дякую, Оленко! Цей крафт від Hero Arts – тонкий, на основу листівки його брати не дуже добре, хоча можна 🙂
    У нас в магазині є хороший крафт картон від Dovecraft – він рівнесенький і дуже цупкий, твердий. ось він http://shop.zrobysama.com.ua/Good:9838/ якщо цікаво )

  1. Я теж полюбляю використовувать крафт-бумагу. Як такий собі природній матеріал.
   А тут повна протилежність – гламур та шик”. Та й псевдо об”ємне сердечко дуже-дуже подобається. Вже не в перше бачу в тебе такий спосіб штампування, й кожний раз – гарно!

  1. Замечательные открыточки, очень нежные!
   Яна, вот действительно – у тебя почти каждая работа с новыми наборами. А что ты со старыми делаешь??

   1. дякую! старі набори я любляче зберігаю 🙂 насправді попрощатися із набором штампів мені дуже і дуже складно 🙂

  1. крафт тоже люблю… набегами ))) замечательные открытки!

  1. я крафт мало использую, причем потому что нигде его найти не могла) очень классные открыточки!хочу тоже такие штампики)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.