Зберігаємо! Упорядковуємо! Складаємо! Випуск #1 – Стрічки!

This post is also available in Українською мовою

Провівши невеличке опитування серед своїх знайомих скраперів та кардмейкерів, я зрозуміла що більшість із нас (включаючи мене) зберігає красиві стрічки у зовсім не підходящому вигляді – у пакетах і ящиках далеко від очей. Відтак, щоб виправити цю ситуацію ми з Вікторією підготували для вас пробний випуск нової рубрики, яку вирішили назвати Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Знайти її можна буде за відповідним тегом.

Мова йтиме лише про упорядкування, складання та організацію наших з вами улюблених матеріалів для скрапбукінгу та кардмейкінгу. Розпочнемо із стрічок, подивимося як їх можна красиво намотати на прищіпки, поскладати у ящички чи розвішати біля столу.

Ми також Марію поділитися з нами своїми варіантами зберігання та упорядкування стрічок.

Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки!

Привіт, сьогодні з вами я – Пшенична Марія і мої коробочки зі стрічками. А отже, як я їх зберігаю – все дуже банально, зберігаю я їх у звичайнісіньких коробках з-під взуття, це зручно і економить місце у моїх комодах.

В коробочках у мене порядок не лише для фотографій, я відношусь до типу людей які люблять порядок. Маленькі відрізочки я змотую у маленькі рулончики і зберігаю в окремому пакетику. На фото видно що стрічки намотані на бобіни від волосіні (це таке рибальське приладдя). У мене є кілька таких бобін куди я намотую стрічки які розпустились із оригінальних упаковок. Бобінка має ще такий собі пластиковий обіймач який і тримає стрічку і не дає їй розплутатись, тому зберігати стрічки на бобінках зручно хоча місця займають більше.

Більші залишки стрічок я намотую на картонні прямокутнички, кінчики стрічки фіксую біндером. Такий спосіб також є дуже зручним, економить місце для зберігання і біндер надійно закріплює стрічку яка вже не буде плутатись по коробці.

Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки! Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки! Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки! Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки! Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки! Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки!

Упорядковуємо стрічки

Варіанти упорядкування ми розділили на дві групи, які назвали “красиво” та “практично”. Приємного упорядковування!

Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки!

КРАСИВО | Виготовіть шпульки для шнурка чи стрічок із крафт картону за допомогою фігурного діроколу та макетного ножа.

Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки!

КРАСИВО ТА ПРАКТИЧНО | Розсортуйте ваші улюблені стрічки по кольорах і розмістіть у спеціальній підвісній полиці.

Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки! КРАСИВО | Розмістіть стрічки одного кольору у великих скляних контейнерах і розмістіть біля свого столу. Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки!

КРАСИВО | Складіть залишки стрічок у прозорий контейнер для цукерок.

Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки!

ПРАКТИЧНО | Використайте порожні упаковки від Tic Tac для зберігання невеликих залишків вузької стрічки.

Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки!

ПРАКТИЧНО | Підвісьте стрічки у рулонах на залишки красивої стрічки, яку зав’яжіть на вузол для надійності.

Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки! ПРАКТИЧНО | Переробіть стару підставку для дисків у практичне місце для зберігання стрічок. За цим посиланням можна знайти ще одну схожу ідею. Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки! ПРАКТИЧНО | Забийте довгі цвяхи та розмістіть на них мотки із вузькою стрічкою, або замініть іх на короткі цвяхи і повішайте мотки із трішки ширшими стрічками.

Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки!

ПРАКТИЧНО | Самостійно збудуйте органайзер із дерева для ваших улюблених стрічок.

Зберігаємо! Упорядковуємо! Сладаємо! Випуск #1 - Стрічки! ПРАКТИЧНО | Побудуйте справжню книжкову шафу для величезної кількості стрічок.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

9 Comments

  1. Большое спасибо за эту рубрику. А то в моем “творческом беспорядке” очень тяжело иногда разобраться.

  1. Яно, чудова рубрика! Корисний випуск! Стільки ідей! Сподобалася ідея з коробочками з-під тік-таку:) Стрічки завжди зберігати проблемно:)

  1. Отличная статья!Я как раз относительно недавно навели порядок в лентах-красота)

  1. Вот с лентами не могу справится! У меня порядок в них обитает редко!Идеи хорошие и красивые, но всё равно уверенна, что со мной это не надолго! Зато в остальном у меня порядочек)

  1. Краса яка! Дякую за нову рубріку! Дуже актуально для мене)) Сподобалась ідея з doll pins (wooden slotted clothespins) (лялькові штифти або дерев’яні прищіпки). Дівчата, може хто знає, де зараз такі можна знайти?

  1. Рубрика – супер! Отличное нововведение! Поздравляю с почином 🙂

  1. рубрика – просто чудо! прям для таких, как я )))))) правда, в ее названии, мне кажется, пропустили буковку….)
   очень понравились идеи. с тик-таком особенно ))))

  1. Суперова рубрика! Щиро дякую, мені особливо до душі припала ідея із коробочками від тік-таку)) Дуже практично та оригінально!) Дякую дівчата,дуже цікава рубрика!)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.