Запрошуємо відвідати виставку HandMade Expo у Києві та взяти участь у акціях

This post is also available in Українською мовою

Запрошуємо відвідати виставку HandMade Expo у місті Києві, що буде проходити з 26-го до 29-го березня у міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський проспект 15, м. Лівобережна).

Запрошуємо відвідати виставку HandMade Expo у Києві та взяти участь у акціях

Графік роботи виставки:

 • 26, 27, 28 березня: 10.00-18.00
 • 29 березня – 10.00-17.00

Зроби Сам(А) буде присутня на виставці на стенді Dovecraft Україна (стенд F1), де будут проводитись наступні спільні акції:

Принеси листівку Spellbinders

Виставка Hand Made Expo Весна 2014 Акція від Spellbinders в Україні

Принесіть з собою листівку, що виготовлена за допомогою матеріалів від Spellbinders (за допомогою ножів, папок, пластин для тиснення чи паперу) та отримайте можливість виграти подарунки від Spellbinders. Листівку слід здавати в конверті або пластиковому пакеті із вкладеним аркушем, де зазначене ваше ім’я та прізвище. Кількість листівок від одного учасника необмежена.

Розіграш буде проводитися щодня за годину до закриття виставки (тобто о 17:00 у середу, четвер та п’ятницю та о 16:00 у суботу). Будемо мати 4-ох переможців. Обов’язково бути присутнім під час розіграшу для виграшу. Призи роздаються на місці, поштою не відправляються.

Виставка Hand Made Expo Весна 2014 Акція від Spellbinders в Україні

Всі зібрані листівки будуть передані на благодійні проекти, які проводяться спільно із організаторами виставки. Листівки не повертаються.

Машинка + ножі в подарунок

Виставка Hand Made Expo Весна 2014 Акція від Spellbinders в Україні

Придбайте машинку на виставці та отримайте ножі у подарунок!

Дві сумки за ціною однієї

Сумки від We R Memory Keepers

Під час виставки придбайте сумку Trolley Bag від We R Memory Keepers та отримайте сумку Crafter’s Shoulder Bag від We R Memory Keepers у подарунок!

Bella BLVD 1 +1

Акція на папір Bella BLVD

Придбайте 1 аркуш паперу Bella BLVD за ціною 10 грн та отримайте другий аркуш у подарунок. На виставці буде представлено близько 100 дизайнів паперу, що не доступні у магазині Зроби Сам(А).

***

Окрім цього ви можете просто завітати до нас, познайомитися, сфотографуватися, роздивитися нові товари та задати запитання.

Приносьте із собою печиво та фотоапарати та фотографуйтеся з нами, викладайте свої фото у соціальних медіа із хеш тегами #Dovecraft_UA #ЗробиСама та візьміть участь у розіграші додаткового приза від Зроби Сам(А)! Приз буде надіслано поштою по закінченню виставки. Для участі в конкурсі, будь ласка, розмістіть посилання на фото в соціальних мережах у формі для посилань нижче.

 Loading InLinkz ...

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

16 Comments

  1. как на счет пирога от нас с Миррой?;) фруктовый? ягодный? или печеньки?
   я уже прям жду выставку!)

   1. дякую, що завітали! Якщо щось не знаєте по роботі з машинкою – пишіть!

    1. я еще успею заглянуть!) забыла нож, который приглянулся! кстати, а вы как вечера там проводите? если будет время и настроение – будем рады гостям 😉

  1. Супер! буду обязательно! Может даже несколько раз загляну)))

  1. Яно, а як потрапити на презентацію новинок від Spellbinders в четвер о 10.00? Є якийсь попередній запис? Дякую!

  1. Дуже цікаві акції,шкода що я в них не візьму участь 🙁

  1. Была сегодня на выставке,спасибо за лучший стенд))) набралась у вас бумаги и немного остального.Участвовала в розыгрыше “Принеси листівку Spellbinders” большое спасибо за нож.Только обидно конкуренции не было.Дорогие скраперы активируйтесь,ребята старались организовали акции для таких как мы.

  1. Яно та Олесь!
   Дуже вам дякую за стенд и взагалі… 🙂 Що ви такі творчі, позитивні, дуже-дуже щирі і відкриті люди:-) робите наше життя гарнішим.
   Дякую за фото 🙂 Трохи захворіла, тому не встигла на конкурс. Але все ж таки похвалюся перед друзями фоткою із Яною!
   https://vk.com/id55793267?w=wall55793267_112%2Fall
   Чекаємо на вас в Києві ще!!!!

  1. Як же хотілось, потрапити на виставку, та я рада, що вона закінчилась, було нестерпно боляче, щодня прямуючи на роботу, бачити з вагону метро виставковий центр, та жодного разу так і не зайти((((

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.