Запрошую на Презентацію Новинок Spellbinders та Майстер Класи у Києві

This post is also available in Українською мовою

До уваги фанатів товарів Spellbinders! Запрошуємо усіх охочих відвідати презентацію НОВИНОК ЛІТА 2015 та / або два чудових майстер класи. Подія запланована на 21-ше червня (неділя) у м. Києві.

Дні Spellbinders. Київ, 21-ше червня 2015 р.

Детальніше можна почитати на сайті Spellbinders UA, і зауважу обов’язковий попередній запис.

Зустріч у Києві буде розділена на два блоки, обидва з яких будуть проведені у неділю, 21-го червня у видавництві Смолоскип, за адресою: Межигірська, 21, м.Київ (метро Контрактова Площа).

Блок №1 (безкоштовно, обов’язкова попередня реєстрація). Початок о 12:00. Орієнтовна тривалість 1 година.

  • Презентація ножів та новинок літа від Spellbinders. Ви зможете вживу роздивитися нові ножі та папки для тиснення, побачити елементи, що вони вирізають, тиснуть.
  • Відповіді на запитання по роботі з ножами. Наприклад, як працювати із детальними ножами, як швидко чистити ножі від залишків паперу, як штампувати ножами та ін.

Блок №2 (платно, обов’язкова попередня реєстрація). Початок о 13:20. Орієнтовна тривалість 3 години.

  • Майстер клас по виготовленню листівки ручної роботи. Опанування техніки інкрустованого різання. Кожен учасник зробить листівку використовуючи ножі від компанії Spellbinders.
  • Майстер клас по виготовленню та декоруванню корони. Учасники будуть працювати із ножем із лінійки A Gilded Life, восками, картоном та прикрасами. Навчаться імітувати дорогоцінні метали за допомогою ножів + воску.

C39A3056

Вартість – 1000 грн (за обидва), ціна прив’язана до курсу гривні, тому може бути змінена. Придбати лише один майстер клас не можна. Кожен із учасників майстер класу зможе забрати із собою частину ножів, що будуть використані під час МК вартістю 650 грн.

Для реєстрації, будь ласка, пишіть на: orders@dovecraft.com.ua з темою листа “Реєстрація на Дні Spellbinders”. В листі, будь ласка, вкажіть ваше ПІБ, контактний номер телефону та який(і) з блоків ви бажаєте відвідати. Якщо ви є власником студії чи магазину, будь ласка, зазначте це у листі.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

4 Comments

    1. Яно, чекала, коли ви знову приїдете, але в цей час мене не буде у Києві(((
      бажаю гарної презентації!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.