Запитання від початківців у скрапбукінгу та кардмейкінгу

This post is also available in Українською мовою

Дорогі читаті Зроби  Сам(А)! Я зараз працюю над декількома статтями для Зроби Сам(А) і в них хотіла б висвітлити запитання та звісно ж відповіді на них від початківців у скрапбукінгу та кардмейкінгу. Відтак мені потрібна ваша допомога! Мені потрібні ваші запитання!

Будь ласка, якщо у вас є запитання стосовно скрапу чи листівок ручної роботи, напишіть мені їх. Або ж якщо у вас були такі запитання, але ви вже знайшли на них відповідь, також напишіть. Мені важливо знати, що цікавить початківців (і не лише початківців). Не соромтесь, навіть якщо це найбільше безглузде на ваш погляд запитання, все одно напишіть.

Будь ласка, присилайте свої запитання у коментарях до цього запису, або ж мені на пошту через форму контактів.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

16 Comments

  1. Особисто мене завжди цікавив момент композиції (і досі проблеми з цим). Тому із задоволенням почитала би про те, як розташовувати елементи у роботі, як врівноважувати та не робити помилок у композиції.

  1. Яна, буду первой 🙂
   Вот такой глупый вопрос задам: как прикрепить цветы так, чтобы они были “воздушными”, но в то же время не отвалились?? Как здесь на первой открытке: http://kszp.blogspot.com/2013/06/2-kartki-i-3-zakadki.html Они все разного уровня 🙂

  1. Ян, а у меня вопрос по работам с картинками – как к картинке подбират бумагу. на что ориентироваться в перву очередь? насколько необходимо точно попасть в цет… и вообще по каким ПРАВИЛАМ ее подобрать.
   Именно бумагу к картинке, а н наоборот

  1. Пам’ятаю, що в той час мене хвилювало:
   питання клею та інших клейких матеріалів. Використання кракелюру, не тільки такого, що виробляється для скрапу, а й художнього. Інструменти – що обов’язково мати, що можна замінити.

  1. Сама пол года как стала заниматься открытками, тоже тогда столкнулась с проблемой чем можно заменить фен для эмбоссинга, чем можно делать сгибы, чем заменить блок для штампа (я заменила крышечкой от конфет), и нужен ли мне клеевой пистолет? или просто покупать клей, опять какой?

  1. Яна, скажите, пожалуйста, какая у Вас печатная машинка? И где Вы ее приобрели?

  1. Мені, цікаво , які є стилі, їх короткий опис. Я так розумію, що все таки правила розміщення декору, елементів на поверхні все таки є, хотілося б дізнатись більш детальніше, які саме? Було б цікаво дізнатись про пудру для ембосінгу, тобто про її властивості чи класифікацію, бо теж звернула увагу, що вона є різна. Що таке американський стиль? Чи обов’язково придержуватись якогось певного стилю в роботи, чи можна все таки творити за просто своїм баченням?

  1. Я накидаю зараз парочку запитань :))
   1 інструменти першої необхідності (макетний коврик та ніж, заокруглювач кутів, діркопробивач, біговка,різак для паперу…)
   2 клейові матеріали всі +та-
   3 підбір кольорової гами (я думаю це дуже важливе питання)
   4 композиція та розташування об’єктів на робочій поверхні
   5 ну і на завершення можна поговорити про стилі в роботі
   Ну як? Всі питання в одному :)))

  1. Меня всегда интересовали стили, сложно мне с ними. Было бы более понятно, когда есть несколько примеров работ одного стиля, его описание, какие-то моменты. А в остальное я знаю 🙂

  1. Мене цікавить таке питання щодо сторінок: чи є правила розміщення фотографій та елементів декору? Мені особисто подобається, щоб було багато фотографій, але як бачу, більшість сторінок зроблені так, що більше елементів декору… Розкажіть як правильно!!!!

  1. У меня было два вопроса: как сэкономить и от чего отталкиваться. Нашла скетчи от PageMaps и дело сдвинулось с мёртовой точки 🙂

  1. Добавлю еще, коврик пока заменила старыми журналами. А еще было бы интересно узнать чем можно раскрашивать штампы, если нет специальных маркеров? Лично я ищу компромиссы из за цены, хочется все и сразу, а не могу позволить.

   1. Сразу извиняюсь за глупые вопросы…)))
    А мне всегда интересно как все ровно приклеить и отрезать, особенно подложки для фоток? и странички соединить между собой..Использование масок и спреев, структурных паст, пудр, флоков..

   1. Наталья, штампы раскрашивать можно всем что есть цетного в доме ))) А вообще классика после маркеров – акварельные карандаши и собственно акварель (но с ней сложнее, чем с карандашами), еще популярны дистресс чернила (точнее заплавки к ним).

  1. Меня заинтересовала идея с “блокнотом для идей”, можно подробнее из твоего опыта))) А то хочется что-то сделать, а как приступаю к процессу очень долго всё складывается в готовую работу…и совсем не то что задумывалось…

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.