Замість запису, який мав вийти сьогодні

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні у мене були заплановані для вас цікаві відштамповані теги (які я майже закінчила), але я вже декілька днів лежу вдома з простудою, тому практично нічого робити не можу. Сплю, п’ю теплі чаї і дивлюся серіали (подивилася останню серію Haven, закінчила дивитися перший сезон нового серіалу The Last Ship, почала дивитися Extant, і продовжую дивитися NCIS)

Yana Smakula | Simon Says Stamp November 2014 Card Kit - You Warm My Heart

Натомість запрошую вас завітати до блогу сьогодні ввечері – в англомовній частині вийде новорічна листівка із нового листівкового набору від Simon Says Stamp, а в україномовній – прев’ю листівки для блогу Spellbinders.

А також заходьте до блогу cardmakingartists.com, де учора було опубліковане інтерв’ю зі мною (англійською мовою). У цьому блозі можна почитати про багатьох цікавих кардмейкерів.

Featured Artist Yana Smakula

А ще я знаю, що пора підвести підсумки останнього завдання, але сил поки що це зробити немає. Я думаю, ви мене пробачите. Намагатимусь на днях їх опублікувати.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

  1. Бажаю швидшого одужання!!! Зараз якась така погода, ніби і тепло, але віруси дуже сильно розповсюджуються. Багато хворих…
   Ми з чоловіком теж недавно підсіли на перегляд серіалів по вечорам, коли діти сплять. Вже подивилися The Last Ship, Extant і чекаємо продовження 🙂 Також подивилися Falling Skies, Under the Dome та зараз дивимось Arrow 🙂
   Будемо чекати наступної порції натхнення!

  1. выздоравливай скорее! на улице столько красотищи! и поздравляю с очередным интервью!!!

  1. Вітаю із інтерв”ю! обов”язково почитаю! бажаю сил скоріше видужати та знову не знати меж для натхнення!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.