Закриття конкурсів від Зроби Сам(А) та підсумки по двох останніх

This post is also available in Українською мовою

*Результати роботи майстерні будуть опубліковані або сьогодні під кінець дня, або завтра протягом дня. Даю ще трішки часу підтягнути хвости. Форма для посилань буде відкрита до кінця грудня. 

Любі читачі, я прийняла рішення припинити проводити конкурси у блозі Зроби Сам(А). На жаль, часу на цей аспект роботи блогу у мене абсолютно немає, а робити щось так-сяк я не люблю.

Можливо з часом я відновлю та перезапущу їх, але поки що челленджів від ЗС більше не буде. Зараз є величезна кількість різноманітних блогів, де можна позмагатися у виготовленні листівок, більше 20-ти точно можна нарахувати, тому маю надію ви матимете де продемонструвати свої листівочки.

На даний момент єдині конкурси якими я планую займатися – це конкурси від Spellbinders Україна. Вони проводяться 1 раз на місяць, завжди із 5-го до 25-го числа. Автор кращої листівки отримує подарунок від Spellbinders, а кращі роботи потрапляють до галереї натхнення. За наявності часу обов’язково долучайтесь!

Ну що ж, годі балачок, пора підвести підсумки двох останніх завдань.

Кращі роботи 43-го завдання:

Charming owl:

Закриття конкурсів від Зроби Сам(А) та підсумки по двох останніх

opko:

Закриття конкурсів від Зроби Сам(А) та підсумки по двох останніх

Краща робота 44-го завдання:

Olga Direktorenko:

Закриття конкурсів від Зроби Сам(А) та підсумки по двох останніх

На цьому все! Не пропустіть також підсумків роботи нашої Майстерні Різдвяних Листівок.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

6 Comments

    1. Оу! Жаль що не буде більше челленджів і конкурсів… Але на вашому блозі є багато цікавого крім цього. Будь ласка повідомляйте про конкурси на різних блогах, щоб ми знали.(якщо звичайно ви хочете) (((( Дуже гарні листівки!

      1. Еліно – дякую! Повідомляти у мене часу не буде 🙂 є інші блоги, які присвячені лише цьому, тому таку інформацію знайти дуже легко 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.