Епізод #9 Дошка для виготовлення конвертів від We R Memory Keepers. Рубрика “Під Мікроскопом”

This post is also available in Українською мовою

Я продовжую знайомити вас із різноманітними товарами для творчості в рамках навчальної рубрики “Під Мікроскопом”.

Під Мікроскопом – це серія відео оглядів товарів для скрапбукінгу та кардмейкінгу тривалістю до 5 хвилин, які познайомлять новачків і не тільки, із інструментами та товарами для хобі детальніше, відкриють їхні можливості та дозволять подивитися на них по новому.

Під мікроскопом

У сьогоднішньому випуску я розповім вам про дошку для виготовлення конвертів від компанії We R Memory Keepers, покажу її можливості, навчу вас виготовляти конверти для листівок (і не тільки), а також поясню як можна розширити можливості дошки.

Підписуйтесь на новини нашого блогу та не пропускайте випуски цієї та інших рубрик від Зроби Сам(А)!

Приємного перегляду:

Будь ласка, поділіться цим відео із вашими друзями. Впевнена, серед них є такі, кому воно стане в нагоді. Дякую!

На відео я працювала із:

Дошка для виготовлення конвертів Envelope Punch Board, We R Memory Keepers, 71277-0

Якщо у вас є запитання стосовно товарів для скрапбукінгу чи кардмейкінгу, будь ласка, залишайте їх у коментарях до цього запису; можливо у наступному випуску я розповім саме про них!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

13 Comments

  1. Не хочу показаться занудой, но в описании указано, что видео до 5 минут. А по факту почти 10 )

  1. Замечательное видео! Спасибо, Яна! Этидоски, похоже, очень удобные штуки и очень пригодятся тем, кто работает на свадебные заказы. А бантики просто прелесть)) Ещё наверное можно делать и украшения-конфетки 🙂

  1. Дякую, Яно, за відео-огляд! Мені ця дошка дуже подобається! Мрію її придбати!

  1. спасибо за видео обзор.Я все думала нужная вещь или нет и как ее использовать)

  1. Мечтаю о такой доске. Хотя у меня есть доска от Марты Стюарт и там тоже можно делать конвертики, но эта такая компактная и классная! Очень здорово, что есть разметки в см! Для меня очень удобно)Вообще, мне нравится вся серия этих досточек, и все нужные))) Спасибо за видео!)

  1. О! Идея с бантиком восхитительная !!! ))))

  1. Дякую за обзор, Яночка!!!! Я користуюсь дошкою з великим задоволенням! Але для мене стало відкриття, що можна робити такі чудові бантики!!!) ДЯКУЮ!!! )

  1. Спасибо за такой замечательный и доступный обзор!

  1. Дякую, Яно! Як завжди – все чітко та зрозуміло! Спочатку куплю машинку для печатання грошей, а потім – обов’язково – дошку для конвертів)))

  1. Дуже чудова та кориснв річ, маю її) Люблю речі, що полегшують процес виготовлення)) І бантики теж робила, дуже гарно виходить)). А для шульгів, здається , було би зручніше аби повернути її горизонтально ліворуч,чомусь думаю, що це покращило б її зручність))

  1. Дуже цікаве відео!!! І як же хочеться мати таку дошку! Але правда ж спочатку не завадила б машинка для друкування грошей!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.