Епізод #7 Як працювати із детальними ножами Spellbinders. Рубрика “Під Мікроскопом”

This post is also available in Українською мовою

Я продовжую знайомити вас із різноманітними товарами для творчості в рамках навчальної рубрики “Під Мікроскопом”.

До речі, попередній випуск про фарби Martha Stewart Crafts поповнився ще одним відео – про фарби у наборах. Ви можете переглянути це відео ось тут.

Під Мікроскопом – це серія відео оглядів товарів для скрапбукінгу та кардмейкінгу тривалістю до 5 хвилин, які познайомлять новачків і не тільки, із інструментами та товарами для хобі детальніше, відкриють їхні можливості та дозволять подивитися на них по новому.

Під мікроскопом

Сьогоднішнє відео буде дещо іншим і не схожим на попередні випуски рубрики. На відео я показую та розповідаю як працювати із детальними ножами від компанії Spellbinders (в основному це ножі із лінійки Die D-Lites), які за першим разом не повністю прорізають елемент.

На відео я розглядаю найпростіший метод, який не вимагає купівлі додаткових пластин чи “ущільнювачів”.

Підписуйтесь на новини нашого блогу та не пропускайте випуски цієї та інших рубрик від Зроби Сам(А)!

Приємного перегляду:

Будь ласка, поділіться цим відео із вашими друзями. Впевнена, серед них є такі, кому воно стане в нагоді. Дякую!

Якщо у вас є запитання стосовно товарів для скрапбукінгу чи кардмейкінгу, будь ласка, залишайте їх у коментарях до цього запису; можливо у наступному випуску я розповім саме про них!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

13 Comments

  1. Яна, дуже дякую за такі пояснення! Взагалі я вважала, що то в мене щось не так або з машинкою, або з ножами, бо маю багато ножів з детальками, і майже всі прорізую за 3-4 пропускання з перекладуванням на різні краї пластини. Гірші справи з великими нижами, які майже повністю займають всю платформу, бо і прикласти до боків немає маневрів, але все виправляє останнє тиснення, при ньому висічка також деякою мірою прорізується. Про пергамент також чула і зараз часто викорисовую цей прийом, дійсно, висічка виходить з ножа легко)

  1. Дякую за відео. Підтримую Юлю і у відгуках, і у проблемах. У мене також погано прорізуються елементи у великих ножах. Також хотіла б дізнатися, як правильно та ефективно використовувати ножі, коли їх потрібно два одночасно, наприклад, для рамки. В такому випадку я кладу одразу два ножі, але елементи вирізуються за 5-6 разів)))%. Можливо, треба по черзі? Але як тоді бути з тисненням? Як розташувати 2 ножі так, щоб відстань між ними з усіх боків була однакова? Як використовувати ніж, коли вирубку треба зробити на якійсь певній відстані від краю, тобто дуже важливо, щоб папір нікуди не зсунувся?
   Яно, вибач за вагон запитань, але ти сама запропонувала)))

   1. Ольга – щоб дати відповіді на ці запитання, мені потрібні конкретні приклади.

    “як правильно та ефективно використовувати ножі, коли їх потрібно два одночасно, наприклад, для рамки” – якщо це ножі плану Nestabillites – то елементарно просто. Вирізаєте як зазвичай просто двома ножами одночасно (наприклад рамка як тут http://www.zrobysama.com.ua/?p=43223).

    “але елементи вирізуються за 5-6 разів)))%” – це ви теоретизуєте, чи це з досвіду? якщо з досвіду, будь ласка, конкретно назвіть про які ножі йде мова.

    ” Як розташувати 2 ножі так, щоб відстань між ними з усіх боків була однакова?” – на око, або ж вимірюєте лінійкою якщо вам потрібна дуже велика точність. Я на око кладу.

    “Як використовувати ніж, коли вирубку треба зробити на якійсь певній відстані від краю, тобто дуже важливо, щоб папір нікуди не зсунувся?” – подивіться мої відео із ножами. Я завжди закріплюю їх. Кріпити можна малярним скотчем. Також можна використовувати магнітний килимок щоб ножі не ковзали і різали точно там де треба.

    1. Яно, так, все правильно по всіх питаннях). Ножі, які завдають клопоту, це Nestabillites. Є також ножі від Crafty Ann. Ними теж вирізується не одразу.

     Ще пара запитань:
     1. Як відокремлювати ножі від упаковки, щоб вони не вигинались? Там дуже липкий скотч, і іноді ножі вигинаються. Може, в цьому і проблема?

     2. Ті пластини та килимки, що ти написала, підійдуть до BigShot? Де взяти, якщо і в твоєму магазині товар відсутній?:)

     Ну і як щодо тих ножів, що займають всю площу машинки?

     Дякую!

     1. по ножах Crafty Ann я вам не допоможу, тут мова йде виключно про ножі Spellbinders.

      “Як відокремлювати ножі від упаковки” – просто акуратно їх відривайте, помаленьку.

      “Ті пластини та килимки, що ти написала, підійдуть до BigShot” – дивіться описи цих товарів, там усе зазначено.
      Цитую:
      “Магнітний коврик Junior Magnetic Placement Mat слід викоритовувати у машинці Grand Calibur® та інших машинках (не для використання у машинці Spellbinders Artisan X-plorer™).”
      “Використовуйте пластину для збільшення тиску лише у машинці Grand Calibur.” Для вашої машинки є такий самий metal shim від Sizzix.
      Якщо товару зараз немає, це не означає, що він навічно пропав 🙂 Просто розкупили, потім знову буде 🙂

      “Ну і як щодо тих ножів, що займають всю площу машинки?” – використовуйте для них той самий магнітний килимок для збільшення тиску або знову ж таки metal shim (тільки metal shim слід використовувати обережно). Або підкладайте шматочок картону в ту ділянку, де не повністю прорізає.

  1. плюс життя полегшують спеціальні допоміжні пластини і килимки.
   Наприклад:
   Магнітний килимок Grand Calibur Junior Magnetic Placement Mat, Spellbinders, GC-015
   http://shop.zrobysama.com.ua/?page=goods&action=show&uid=9607&parr_uid=422
   Металева пластина для збільшення тиску Junior Metal Shim, Spellbinders, GC-016
   http://shop.zrobysama.com.ua/?page=goods&action=show&uid=12214&parr_uid=422

  1. Яна, большое спасибо за урок. Больших ножей, как у девочек, у меня нет, но с маленькими детальными ножами мучилась. Теперь сразу попробовала и -О ЧУДО- все получилось.

   1. нема за що!
    Чим більш детальний ніж, тим складніше прорізати елемент. Раніше такого не було, адже всі ножі були простих форм – кола, овали, максимум метелики. А тепер є такі елементи, ширина яких не перевищує 1-2 мм, відтак навантаження сильно збільшується і тому їх слід пропускати 2-3 рази крізь машинку.

  1. У меня все никак не открывается видео с телефона((( к компьютеру пока доступа нет, а так интересно!)

  1. Дякую, Яна, чудовий МК, все дуже зрозуміло і корисно, також з коментарів почерпнула корисну інформацію, дякую!)

  1. Все таки добралась до ноутбука и просмотрела)))Интересный мк! Для меня очень полезный))) спасибо))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.