Епізод #5 Інструмент для тонування від ClearSnap. Рубрика “Під Мікроскопом”

This post is also available in Українською мовою

Я продовжую знайомити вас із різноманітними товарами для творчості в рамках навчальної рубрики “Під Мікроскопом”.

Під Мікроскопом – це серія відео оглядів товарів для скрапбукінгу та кардмейкінгу тривалістю до 5 хвилин, які познайомлять новачків і не тільки, із інструментами та товарами для хобі детальніше, відкриють їхні можливості та дозволять подивитися на них по новому.

Під мікроскопом

Сьогодні ми розглянемо інструмент для тонування ColorBlender від ColorBox від компанії ClearSnap. Він є аналогом інших інструментів для нанесення, тонування та змішування чорнила.

Приємного перегляду:

На відео були розглянуті:

Епізод #5 Інструмент для тонування від ClearSnap. Рубрика "Під Мікроскопом"

Якщо у вас є запитання стосовно товарів для скрапбукінгу чи кардмейкінгу, будь ласка, залишайте їх у коментарях до цього запису; можливо у наступному випуску я розповім саме про них!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

7 Comments

  1. Класна штука, але поки користуюся спонжами для макіяжу! Може колись і придбаю)

  1. Очень удобная штука. Я раньше пользовалась тоже спонжиками для макияжа, потом в художественном магазине брала спонжики с палочкой, тоже удобно! Интересно, ее стирать можно?

  1. Я тоже пока пользуюсь подручными средствами. Поэтому хочу спросить : эти спонжи намного лучше всех этих паралончиков и спонжей ?

   1. Татьяна – інструментом зручніше. У мене ще досі є старі спонжі косметичні, використовую їх коли бракує насадок із потрібним кольором. Спонжами менше контролю при нанесення кольору, важче працювати + постійно брудні пальці.

  1. Чудовий інструмент!) Маю декілька пальчикових, набагато зручніше різних там губок спонжів)) А цей, мабуть ще зручніший від пальчикових аплікаторів особливо на великих поверхнях.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.