Епізод #4 Трафарети для шиття від American Crafts. Рубрика “Під Мікроскопом”

This post is also available in Українською мовою

Я продовжую знайомити вас із різноманітними товарами для творчості в рамках навчальної рубрики “Під Мікроскопом”.

Під Мікроскопом – це серія відео оглядів товарів для скрапбукінгу та кардмейкінгу тривалістю до 5 хвилин, які познайомлять новачків і не тільки, із інструментами та товарами для хобі детальніше, відкриють їхні можливості та дозволять подивитися на них по новому.

Під мікроскопом

Сьогодні ми познайомимося зі пластиковими трафаретами для шиття від дизайнера Amy Tangerine для компанії American Crafts. Якщо ви слідкуєте за моїми скрап сторінками, то ви вже мали нагоду бачити ці трафарети у дії. Якщо ж ні – запрошую вас переглянути новий епізод рубрики Під Мікроскопом.

Приємного перегляду:

На відео були розглянуті:

Трафарет для вишивки Hello, Amy Tamgerine, 366081

Якщо у вас є запитання стосовно товарів для скрапбукінгу чи кардмейкінгу, будь ласка, залишайте їх у коментарях до цього запису; можливо у наступному випуску я розповім саме про них!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

6 Comments

    1. Дякую за огляд, трафарети ті, що з різними фігурами дуже сподобались, шило, звичайно, приваблює дуже)))

      1. нема за що ) так, шило штука класна, я завжди його використовую ще й для того, щоб виймати висічки із ножів, воно не гостре, тому не залишає слідів як від голки

    1. Спасибо за обзор! Мне понравился очень трафарет, там где листики есть и фотоаппарат! Я думаю, что их больше используют при изготовлении скрапстраничек. В открытках не знаю как можно их применить, нужно подумать)

      1. в основному так, дійсно для сторінок. Але в листівках теж можна, Не обов’язково, для прикладу, шити по цятках – можна ручкою чи маркером малювати

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.