Епізод #19 Новорічні набори паперу від First Edition. Рубрика “Під Мікроскопом”

This post is also available in Українською мовою

Я продовжую знайомити вас із різноманітними товарами для творчості в рамках навчальної рубрики “Під Мікроскопом”. Сьогодні розповім в деталях про новорічні набори паперу Vintage Noel та Gilded Winter від компанії First Edition.

Під Мікроскопом – це серія відео оглядів товарів для скрапбукінгу та кардмейкінгу тривалістю переважно до 5 хвилин, які познайомлять новачків і не тільки, із інструментами та товарами для хобі детальніше, відкриють їхні можливості та дозволять подивитися на них по новому.

Під мікроскопом

Набори паперу від First Edition це набори преміум якості. Вони завжди вражають не лише своїми дизайнами, але й спеціальним покриттям. Особисто я безмежно люблю цього виробника і їхні класичні колекції, якщо ви читаєте Зроби Сама(А) хоча б декілька місяців, ви напевно помітили, що я обожнюю використовувати папір від First Edition у поєднанні із ножами Spellbinders.

Отже сьогодні розповідатиму про два набори – Vintage Noel та Gilded Winter. Спершу я хотіла показати лише один, але так і не вибрала кращий, тому показую обидва.

Більше деталей на відео. Ви можете його тут, або ж у HD якості на нашому Youtube каналі! І не забудьте підписатися на нові відео!

Якщо вам сподобалося це відео, будь ласка, лайкніть його, прокоментуйте та поділіться із вашими друзями. Дякую!

Ці набори доступні у нашому магазині:

Набір паперу Gilded Winter, 30×30 см, First Edition, FEXPAD19 Набір паперу Vintage Noel, 30×30 см, First Edition, FEXPAD22

Якщо у вас є запитання стосовно товарів для скрапбукінгу чи кардмейкінгу, будь ласка, залишайте їх у коментарях до цього запису; можливо у наступному випуску я розповім саме про них!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

4 Comments

    1. Які чудові дизайни! Яна, дякую за детальний огляд колекцій!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.