Епізод #17 Інструмент Tool n’ One. Рубрика “Під Мікроскопом”

This post is also available in Українською мовою

Я продовжую знайомити вас із різноманітними товарами для творчості в рамках навчальної рубрики “Під Мікроскопом”. Сьогодні будемо вчитися працювати із інструментом Tool n’ One для діставання маленьких дрібних залишків паперу у ножах.

Під Мікроскопом – це серія відео оглядів товарів для скрапбукінгу та кардмейкінгу тривалістю переважно до 5 хвилин, які познайомлять новачків і не тільки, із інструментами та товарами для хобі детальніше, відкриють їхні можливості та дозволять подивитися на них по новому.

Під мікроскопом

Інструмент Tool n’ One компанія Spellbinders представила ще минулої зими, проте лише зараз я отримала змогу протестувати його особисто та навчитися з ним працювати.

Цей інструмент стане в нагоді тим, хто багато вирізає на машинці і любить використовувати мереживні ножі із великою кількістю дрібних деталей. За допомогою Tool n’ One ви значно пришвидшите процес очищення ножів від дрібненьких залишків паперу.

Зауважу, якщо навіть із цим інструментом дістати папір є складно (це багато в чому залежить від того, який папір для різання ви використовуєте) скористайтесь пергаментом, звичайним кухонним. Розташуйте його між папером і ножем. Пергамент “змастить” ніж і разом з ним папір буде легко випадати із ножів. Пергамент слід використовувати для кожного різання.

Інструмент містить три насадки, одна із них для зручності ховається в його середину. Це допоможе не загубити її. Насадки наступні – йоржик, що крутиться навколо своєї осі (щіточка із доволі цупкими щетинками), металеве шило та пластикова лопатка.

Більше деталей на відео. Ви можете його тут, або ж у HD якості на нашому Youtube каналі! І не забудьте підписатися на нові відео!


Якщо вам сподобалося це відео, будь ласка, лайкніть його, прокоментуйте та поділіться із вашими друзями. Дякую!

Інструмент доступний у нашому магазині за цим посиланням:

Інструмент Tool ‘n One, Spellbinders, T-001, T-001

Якщо у вас є запитання стосовно товарів для скрапбукінгу чи кардмейкінгу, будь ласка, залишайте їх у коментарях до цього запису; можливо у наступному випуску я розповім саме про них!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

4 Comments

    1. Яно, дякую за відео! Дуже корисний інструмент, з задоволенням користуюсь ним і рада, що тепер можу швиденько очистити ножі!!! роблю я це на старому журналі, газеті і весь мусор швидко йде у смітник! Tool’n’One економить купу часу!:)))

    1. так інструмент дійсно крутий, дякую , Яна, за огляд, було цікаво преглянути!)

    1. я пару дней все посты не читала, а вчераделала кучу вырубок и думаю как же быстро очистить ножи,вспомнила что видела такой в продаже,и тут ваше видео!Спасибо, надо будет купить!

    1. Интересная штучка. Мне вот даже лопатка больше понравилась, а то после тиснения бывает сложно достать вырезанный элемент не порвав.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.