Епізод #15 Чорнило для штампування від Spellbinders. Рубрика “Під Мікроскопом”

This post is also available in Українською мовою

Я продовжую знайомити вас із різноманітними товарами для творчості в рамках навчальної рубрики “Під Мікроскопом”. У цьому випуску будемо експериментувати із новими чорнилами від компанії Spellbinders.

Під Мікроскопом – це серія відео оглядів товарів для скрапбукінгу та кардмейкінгу тривалістю переважно до 5 хвилин, які познайомлять новачків і не тільки, із інструментами та товарами для хобі детальніше, відкриють їхні можливості та дозволять подивитися на них по новому.

Під мікроскопом

Якщо вам подобається штампування у всіх його видах, вам однозначно буде цікаво дізнатися про нові чорнила від компанії Spellbinders. Декілька днів тому я мала нагоду провести експерименти із ними та розглянути їхні властивості більш детально. Про що і розповідаю у новому відео для рубрики “Під Мікроскопом”.

Ви можете переглянути це відео тут, або ж у HD якості на нашому Youtube каналі! І не забудьте підписатися на нові відео!

Якщо вам сподобалося це відео, будь ласка, лайкніть його, прокоментуйте та поділіться із вашими друзями. Дякую!

Якщо підсумувати, то чорнила від Spellbinders мають наступні властивості:

 • Універсальне чорнило для різноманітних потреб | Підходить для використання не лише на папері, але й інших поверхнях, таких як дерево, пластик та інші. Для того, аби чорнило висохло на цих поверхнях його слід закріпляти теплом від фену для гарячого ембоссінгу.
 • Крафт чорнило | Поєднує в собі кращі властивості барвникового та пігментного чорнил;
 • Швидко сохне | Висихає на папері практично моментально, тому не розмазується.
 • Не тече | Не тече від води та алкоголю, відтак підходить для розмальовування маркерами на водяній та алкогольній основах.

Усі показані на відео товари доступні у нашому магазині. Ви можете знайти їх за посиланнями нижче:

Епізод #15 Чорнило для штампування від Spellbinders. Рубрика “Під Мікроскопом”

Якщо у вас є запитання стосовно товарів для скрапбукінгу чи кардмейкінгу, будь ласка, залишайте їх у коментарях до цього запису; можливо у наступному випуску я розповім саме про них!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

9 Comments

  1. Дуже цікаві чорнилка, я сподіваюсь вони палітру будуть розширювати. Але от питаннячко, при розгляді чорнилка було б ще цікаво глянути як воно тонує спонжиком, як змішується на папері?

   1. про палітру не знаю, мало імовірно. Що стосується тонування – я зняла продовження із експериментами, за декілька тижнів вийде у блозі

  1. Так, це ж майже універсальне чорнило!!!!! Клас! А чи будуть у наявності наповнювачі для подушечок? І як кажуть ціна і якість (або властивості) знаходяться у рівновазі. 🙂

   1. наповнювачі – не знаю, поки що Spellbinders таке не передбачив. Але чорнила у подушечці дуже багато, для активного штампувальника вистачить на довго.

  1. Яночка, спасибо за очередной подробный обзор в важной и нужной для меня рубрике! Сразу захотелось попробовать поработать с этими уникальными в своем роде чернилками.

  1. отличный обзор, чернило-это что-то новое от спелбайндерс)

  1. Яночка, скажите, а сильно ли эти чернила отличаются от дистрессов Тима? Для тонирования они подходят или как?

   1. Lizaveta – чорнила Distress це взагалі інший, окремий вид чорнил, які з іншими порівнювати не можна. Ці відрізняються від них кардинально як мінімум в плані штампування – дістресами ніколи чіткості під час штампування не можна добитися, оскільки вони розроблені зовсім не для цього.
    Тонувати ними ще не пробувала, тому поки що про це вам нічого сказати не можу.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.