Епізод #13 Спеціалізований папір. Рубрика “Під Мікроскопом”

This post is also available in Українською мовою

Я продовжую знайомити вас із різноманітними товарами для творчості в рамках навчальної рубрики “Під Мікроскопом”. Сьогодні поговоримо про спеціалізований папір для скрапбукінгу, кардмейкінгу та твочості загалом.

Під Мікроскопом – це серія відео оглядів товарів для скрапбукінгу та кардмейкінгу тривалістю переважно до 5 хвилин, які познайомлять новачків і не тільки, із інструментами та товарами для хобі детальніше, відкриють їхні можливості та дозволять подивитися на них по новому.

Під мікроскопом

У сьогоднідшньому відео пропоную вам познайомитися із спеціалізованими видами паперу. Перш за все розглянемо корковий папір (він доволі тонкий і підійде для різання у машинках за допомогою ножів), крафт картон із золотим друком, кальку із різноманітними дизайнами та паперовий скотч у форматі 30х30 см та 15х15 см та інші види спец паперу.

Приємного перегляду! Як завжди, ви можете глянути відео тут, або ж на нашому Youtube каналі. І не забудьте підписатися на нові відео!

Якщо вам сподобалося це відео, будь ласка, лайкніть його, прокоментуйте та поділіться із вашими друзями. Дякую!

Усі показані на відео товари доступні у нашому магазині. Ви можете знайти їх за посиланнями нижче:Якщо у вас є запитання стосовно товарів для скрапбукінгу чи кардмейкінгу, будь ласка, залишайте їх у коментарях до цього запису; можливо у наступному випуску я розповім саме про них!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

5 Comments

    1. у меня есть пробковая бумага, я от нее в восторге! кажется, на очереди калька с боке-эффектом и шикарная бумага Endless summer 🙂

    1. Прекрасный обзор!! Бумага чудесная, как и калька!!! Листочек желаний дополнился)))))))

    1. Папір сподобався, але я у захваті від паперового скотчу у наборі! Поставила собі на заміточку!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.