Епізод #12 Колекція Fun Fair від Helz Cuppleditch. Рубрика “Під Мікроскопом”

This post is also available in Українською мовою

Я продовжую знайомити вас із різноманітними товарами для творчості в рамках навчальної рубрики “Під Мікроскопом”.

Під Мікроскопом – це серія відео оглядів товарів для скрапбукінгу та кардмейкінгу тривалістю переважно до 5 хвилин, які познайомлять новачків і не тільки, із інструментами та товарами для хобі детальніше, відкриють їхні можливості та дозволять подивитися на них по новому.

Під мікроскопом

У цьому випуску будемо знайомитися із товарами із колекції Fun Fair від дизайнера Helz Cuppleditch. Колекція сповнена начисених кольорів, блискіток, кумедних персонажів та позитиву.

Як і всі інші товари від цього дизайнера, папір у колекції тонкий та односторонній, є окремий набір із двостороннім папером (backing paper із простими дизайнами, що чудово підійде для підложок для фото у альбомах) та набір для 3D декупажу із просіченими елементами, що вкриті блискітками.

Частина вище перелічених товарів доступна у нашому магазині. Ось посилання на них (натисніть на фото, щоб перейти до магазину)

Набір паперу Fun Fair, 30х30 см, Helz Cuppleditch, HCDP016 Набір паперу Fun Fair, Backing, 30х30 см, Helz Cuppleditch, HCDP019 Набір паперу Fun Fair, 20х20 см, Helz Cuppleditch, HCDP017 Набір паперу для 3D декупажу Fun Fair, 20х20 см, Helz Cuppleditch, HCDG014 Набір паперу для 3D декупажу Fun Fair, 20х20 см, Helz Cuppleditch, HCDG014 Набір паперу Fun Fair, 15х15 см, Helz Cuppleditch, HCDP018 Ґудзики пластикові Fun Fair, Helz Cuppleditch, HCBN005 Ґудзики дерев’яні Fun Fair, Helz Cuppleditch, HCBN006 Брадси тканинні Fun Fair, Backing, Helz Cuppleditch, HCES005 Прищіпки мініатюрні Fun Fair, Backing, Helz Cuppleditch, HCPG002 Рамки дерев’яні Fun Fair, Helz Cuppleditch, HCWC003

Якщо у вас є запитання стосовно товарів для скрапбукінгу чи кардмейкінгу, будь ласка, залишайте їх у коментарях до цього запису; можливо у наступному випуску я розповім саме про них!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

4 Comments

    1. Спасибо за обзор,все смотрю на эту бумагу и не могла понять нравится или нет, а ту в видео так все наглядно!

    1. Очень удобно, когда в коллекции есть ВСЁ: и бумага, и брадсы, и стразики, и цветочки, и наклеечки … Прелесть.

    1. Чудова колекція! Особливо мені сподобалось практично все із декору, навіть 3Д прикраси, а от папір такого “спеціаліста” як я дещо спантеличив, як на мене, то мені більшедо вподоби той що двосторонній із звичайними принтами, а от декор взагалі бомба особливо для дитячих робіт))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.