Епізод #10 Набори картону та паперу від DCWV. Рубрика “Під Мікроскопом”. 26 відео

This post is also available in Українською мовою

Я продовжую знайомити вас із різноманітними товарами для творчості в рамках навчальної рубрики “Під Мікроскопом”.

Під Мікроскопом – це серія відео оглядів товарів для скрапбукінгу та кардмейкінгу тривалістю до 5 хвилин, які познайомлять новачків і не тільки, із інструментами та товарами для хобі детальніше, відкриють їхні можливості та дозволять подивитися на них по новому.

Під мікроскопом

Сьогодні пропоную вашій увазі декілька відео про різноманітні набори паперу від компанії DCWV. Кожне відео розповідає про інший набір паперу та коротко показує дизайни, які можна знайти в середині пачки.

Папір, я не побоюся цього слова, вражаючий. Повірте, я за час роботи у магазині бачила не одну пачку паперу не від одного виробника, але коли я почала листати нові набори від DCWV я була вражена. Різноманітні спеціальні покриття – блиск, глітер, фольга, текстура та красиві дизайни роблять своє – викликають неабияке бажання постійно любуватися цим папером і використовувати його у кожній роботі. І головне, папір тут є на будь який смак (як кажуть – до кольору і до вибору), і для листівок, і для запрошень, і для міні альбомів, і для скрап сторінок. Тільки сідай і твори!

Для перегляду я обрала усього декілька відео, усі 26 оглядів можна знайти у цьому плей-списку. Приємного перегляду:

Набори у нас в магазині додані повними пачками (тобто це усі 180, 48 або 36 аркушів в залежності від набору).

Епізод #10 Набори картону та паперу від DCWV. Рубрика “Під Мікроскопом”. 26 відео

Якщо у вас є запитання стосовно товарів для скрапбукінгу чи кардмейкінгу, будь ласка, залишайте їх у коментарях до цього запису; можливо у наступному випуску я розповім саме про них!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

10 Comments

  1. Дякую за цікавий огляд! Чудові набори! Різноманітні! На будь-який смак!

  1. какая кропотливая работа проделана! Спасибо, посмотрю видео, мне почему-то тяжело с бумагой этого производителя работать)

  1. Столько видео!!! Я запасаюсь печенюшками и чаем и смотрю))) бумага красивейшая, но с ней нужно уметь работать!) нужно особое настроение 🙂 спасибо за обзор)

  1. Яке чудове відео!!! Від цих наборів я просто шаленію!!! Шкода що ВСЕ ЦЕ одразу не придбаєш 🙁 але вони дуже, дуже класні!!! 🙂

  1. Хо-хо, тут дивитись- не передивитись!)) Зараз за роботою, буду по-тихенько переглядати))) Дякую, Яна, просто титанічна робота проведена!)))

  1. дуже красиві колекції, дуже сподобались дитячі, акварелька та квіткова, де багато квітів та метеликів, вінтажна теж красива. У колекціях є такі самодостатні аркуші, що, здається, що не прикрашав би їх, настільки вони змістовні. Дякую, Яна!)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.