Епізод #1 Paintbox від ClearSnap. Рубрика “Під Мікроскопом”

This post is also available in Українською мовою

Пропоную до вашої уваги нову рубрику від Youtube каналу Зроби Сам(А) – під назвою Під Мікроскопом.

Під Мікроскопом – це серія відео оглядів товарів для скрапбукінгу та кардмейкінгу тривалістю до 5 хвилин, які познайомлять новачків і не тільки, із інструментами та товарами для хобі детальніше, відкриють їхні можливості та дозволять подивитися на них по новому.

Під Мікроскопом - серія відео оглядів товарів для скрапбукінгу та кардмейкінгу

Впевнена, у кожного з вас є якісь запитання, що стосуються того чи іншого товару.

Чи підходить він для цього? Чи можна ним зробити це? А який його розмір? А він має запасні насадки? А на скільки його вистачить? А він мені потрібен? А що за його допомогою можна ще зробити? А як його правильно використовувати?

Протягом коротких 5 хвилин відео огляду я намагатимусь якомога детальніше проінформувати вас про піддослідний об’єкт. Я маю надію, що рубрика буде корисною і допоможе вам краще розібратися у величезному різноманітті товарів для творчості.

Отже перший випуск рубрики присвячений штемпельним подушечкам PaintBox із чорнилом ColorBox від ClearSnap. Приємного перегляду:


На відео були розглянуті:

Чорнило ColorBox Paintbox Pigment – Taos, ClearSnap, 13050 Чорнило ColorBox Paintbox Pigment – Love, ClearSnap, 13051 Чорнило ColorBox Paintbox Pigment – Evening Romance, ClearSnap, 13019 Чорнило ColorBox Paintbox Pigment – Bright, ClearSnap, 13007

У мене є декілька обраних об’єктів для наступних випусків, проте я була б вдячна, якби ви залишили свої побажання та можливі запитання про товари що вас цікавлять.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

18 Comments

  1. Дякую, Яна! Дуже цікаво! Чорнила гарні, як на мене. І зберігати краще так ніж окремі маленькі :)Мені сподобалися 🙂 Треба придбати:)!

  1. Яночка, спасибо! Я сколько пользуюсь, только сейчас обратила внимание, что у меня пигментные! Что вытаскиваются методом проб обнаружила давно!

  1. Знаешь, Яночка, меня уже давно посещали мысли, что хорошо было бы знать реальные отзывы о тех или иных скраптоварах не только от производителей, но и от отечественных мастериц. Так что отлично, что появилась такая рубрика!) Это супер идея! а такие чернилки только приехали ко мне!:))
   По поводу чернил вообще побольше таких обзоров. Да, я помню, ты делала уже сравнительный анализ, но если еще и видео появится…потому как разнообразие их большое, а свойства и предназначение разное. Интересны, разные трафареты и маски, их использование…различные инструменты для тонировки, лаки-краски

  1. Такі розповіді корисні я думаю всім! Дуже добре Яно, що ти вестимеш таку рубрику!

  1. Дуже чудове та корисне відео. Яночко, дуже задоволена, що буде тепер така рубрика, завжди цікаво дізнаватись про щось новеньке та цікаве. Я думаю, що такі відео будуть мати шалену популярність, дякую, що ділишся своїми знаннями!)

  1. Яна , “Під Мікроскопом” – це просто знахідка, мене ,як новачка цікавить усе , а особливо застосування різних спреїв, масок, трафаретів, структурних паст або акрилової грунтовки – дівчата такі чудеса витворяють з ними…

  1. спасибо за видео! Интересно, доступным языком, очень полезно и здорово 🙂

  1. Класна рубрика! Мені дуже сподобався перший епізод! Завжди цікаво дізнатися більше про різні матеріали! Дякую!!!

  1. огроменное спасибо за рубрику!!! Яночка! Вы чудо 🙂 маски, трафареты, виды чернил – все это для меня – темный лес! а еще – клеевые материалы – это просто вопрос века!)) и картон. какой для чего… как выбрать

  1. Яночка, просто супер рубрика, дуже потрібна і дуже цікава, Я думаю що після перегляду продажі збільшаться, тому що майстрині вже будуть мати уяву про те, що вони купують.

  1. Всё очень интересно. Подскажите, пожалуйста, подходит ли такое чернило для новичков в этом деле. Что такое “крейдове чорнило”?

  1. набори чудові! мені дуже подобаються робити фони власними руками, а ці чорнила чудово підходять для цього! особливо яскраві кольори)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.