Дні Spellbinders. Київ, 5-те жовтня 2014 р.

This post is also available in Українською мовою

Дівчата і хлопці, запрошую вас відвідати презентацію нових ножів Spellbinders, а також два майстер класи у Києві 5-го жовтня. Деталі цієї події нижче та на сайті spellbinders.com.ua, там же, до речі, проходить набір у дизайн команду.

Spellbinders_logo-2014-updated-with-shadow-300

Зустріч у Києві буде розділена на дві частини, обидві з яких будуть проведені у неділю, 5-го жовтня у видавництві Смолоскип, за адресою: Межигірська, 21, м.Київ (метро Контрактова Площа).

Блок №1 (безкоштовно, обов’язкова попередня реєстрація). Початок о 12:00. Орієнтовна тривалість 1 година.

  • Презентація новорічних ножів та новинок осені від Spellbinders. Ви зможете вживу роздивитися нові ножі та папки для тиснення, побачити елементи, що вони вирізають, тиснуть.
  • Відповіді на запитання по роботі з ножами. Наприклад, як працювати із детальними ножами, як швидко чистити ножі від залишків паперу, як штампувати ножами та ін.

Блок №2 (платно, обов’язкова попередня реєстрація). Початок о 13:20. Орієнтовна тривалість 3 години.

  • Майстер клас по роботі зі ножами Create A Flower від Spellbinders. Виготовлення квітів із паперу. Кожен учасник навчиться працювати із ножами Create A Flower та виготовить одну квітку. Учасники працюватимуть із різними дизайнами ножів, тому за наявності часу учасники зможуть виготовити додаткові квіти.
  • Майстер клас по створенню листівки за допомогою ножів Spellbinders.

Майстер класи відбуватимуться за прикладом того, як вони проходять на виставці CHA у США – у веселій та дружній атмосфері. Детальніше ось тут.

Вартість майстер класів 750 грн (за обидва). Придбати лише один майстер клас не можна. Кожен із учасників майстер класу зможе забрати із собою частину ножів та матеріалів, що будуть використані під час МК вартістю 450 грн.

Зустріч відбудеться у видавництві Смолоскип, за адресою: Межигірська, 21, м.Київ (метро Контрактова Площа).

Для реєстрації, будь ласка, пишіть на: orders@dovecraft.com.ua з темою листа “Реєстрація на Дні Spellbinders”. В листі, будь ласка, вкажіть ваше ПІБ, контактний номер телелону та який(і) з блоків ви бажаєте відвідати. Якщо ви є власником студії чи магазину, будь ласка, зазначте це у листі.

До речі, при розміщенні інформації у своєму блозі про Дні Spellbinders – знижка на майстер класи 50 грн (в листі прохання надати посилання на ваш блог/вебсайт).

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

4 Comments

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.