Дизайн команда Spellbinders на 2014-2015 рік

This post is also available in Українською мовою

Нарешті я можу поділитися з вами в е л и ч е з н о ю таємницею, яка “їла” мене протягом останніх декількох тижнів. Я з радістю і гордістю приєднуюся до дизайн команди Spellbinders на 2014-2015 рік. Для мене це справді команда-мрія!

Yana Smakula | Clean & Simple Die Cutting with #Spellbinders | Dies used: IN-010 Silhouette, S5-086 Bitty Blossoms, S5-143 Jewel Flowers and Flourishes, S4-324 Ribbon Banners

Пригадую, коли я купувала свої перші ножі від цього виробника, а було це напевно років 5, а може і 6 тому я і подумати не могла що колись опинюся серед неймовірно талановитих дизайнерів цієї компанії.

Насправді ж, я безмежно рада, що провівши рік як International Blog Ambassador мені пощастило потрапити до основної команди, яка цього року складається із 10 чоловік. Попереду на мене чекає багато роботи, а на вас – ще більше листівок та відео 🙂 .

Обов’язково заходьте до блогу Spellbinders цього тижня щоб дізнатися хто ще потрапив до дизайн команди.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

24 Comments

  1. Поздравляю! Это чудесная новость! Так здорово, у меня даже появилось чувство гордости за тебя и столько радости! Класс! Столько невероятно чудесных работ с ножами и папками в твоём архиве!!! Ура! Поздравляю! 😀

   1. дякую, Оля 🙂 я теж дуже – дуже рада з цього приводу 🙂 в перші дні я взагалі просто таки скакала від радості 🙂

  1. Яночка, от всей души поздравляю!!! Это действительно круто! Spellbinders невероятно повезло, что ты присоединилась к их команде, так как настолько креативного, талантливого, трудолюбивого дизайнера нужно еще поискать! Умничка! Гордимся тобой!!!:))))))

  1. аааааааааааа! как это круто! Яна. поздравляю! так рада за тебя! ты этого заслуживаешь! может, когда-нибудь у меня будет даже нож, который придумаешь именно ты ))) а пока с нетерпением жду каждой новой твоей открытки!
   плодотворной и супер-интересной работы тебе!!!

   1. дякую 🙂 я не думаю, що я буду займатися вигадуванням нових дизайнів ножів, принаймні це в мої обов’язки в команді не входить 🙂 а нові листівки будуть на днях – і тут, і у блозі Spellbinders 🙂

  1. Поздравляю, Яночка! Хотела написать как это КРУТО, но девочки уже все написали….. Остается тебе пожелать что бы ты получила как можно больше удовольствия от этого сотрудничества, и что бы тебе хватало времени на все твои задумки.

   1. дякую, Ірино! так, з часом дійсно іноді проблеми, але буде намагатися встигнути все 🙂

  1. Яночка, ты достойна этого! Поздравляю!

  1. О Боже мой! Какое счастье!!! Какая удача!!! Яна, я тебя от души поздравляю!!! Теперь вперёёёд и только вперёд!!! Удачи и творческих свершений тебе, дорогая!!!

  1. Яночко вітаю!!! Я завжди говорила що ти ТАЛАНТІЩЕ!!!!!!

  1. Ввааауу!!!!!!! Оце так новина!!!! Яночка, вітаю!!!!! Така гордість за тебе!!!!!!Талант, наполегливість, бажання – все є в тобі!!! Благословення тобі в новій команді і досягнення нових вершин! А я із величезним задоволенням надихаюсь твоїми роботами і чекаю на нові)))))
   Ми щасливі люди – бо в нас талановитий вчитель)))))

   1. дякую за такі теплі слова, Оленко 🙂 мені надзвичайно приємно 🙂 сиджу зараз і посміхаюся від вуха до вуха 🙂 дякую!

  1. Прекрасная новость! Яна, поздравляю от всей души! Ты стала настоящим послом Spellbinders в Украине, твоя победа полностью заслуженна! Удачи тебе, радости и вдохновения!

  1. Яна, поздравляю! Ты это заслужила, твои работы невероятные. Мне нравится смотреть твои примеры использования разных ножей, и, (это по секрету :), для меня они ярче и интереснее того, что я нахожу в инете у американских мастериц по тем же ножам. У тебя свой,особенный стиль (и уже узнаваемый). Вдохновения тебе!

   1. дякую, Наталю! я дуже рада, що нарешті дійшла і доросла до цього 🙂 минулого року я подавала заявку до дк і не пройшла навіть в перший тур, а тут таке! буду обов’язково і далі радувати вас новими листівками і анонсами нових ножів 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.