Дизайн команда Hero Arts Artists Team + Одношарова листівка та відео

This post is also available in Українською мовою

Дівчата і хлопці, поспішаю поділитися з вами ще однією, неймовірно приємною новиною – мене запросили до команди дизайнерів Hero ArtsHero Arts Artists Team. Передати словами мої емоції не можна! Якщо ви слідкуєте за моїм блогом та резулярними рубриками, ви однозначно помітили мою любов до ножів Spellbinders та штампів Hero Arts. Я просто жити без них не можу 🙂 .

Компанія Hero Arts та їхні товари мені подобається своєю якістю, своїми дизайнами, своїм ставленням до споживачів та репутацією. Це сімейний бізнес із Каліфорнії, який я дуже дуже люблю. Особливо їхні гумові штампи на дерев’яній основі, мені здається, це інструменти на все життя.

Разом зі мною до команди приєднується ще 4 талановиті дизайнери, частину з них ви скоріш за все знаєте, ось вони: Donna Mikasa, Cheiron Brandon, Mariana Grigsby та Wida Miller.

А щоб не залишати вас без листівки сьогодні я підготувала просту одношарову листівку до Дня Народження використовуючи багато-багато різних штампів написів.

Yana Smakula | Video. Many Birthday Messages Card using Hero Arts stamps and neon inks

Я використала штампи із двох наборів – Be Happy Today та Many Birthday Messages для виготовлення цієї листівки. Вона дуже проста і легка у виконанні, її легко можна поставити на масове виробництво і зробити 5, 10, 20 за раз. Її також з легкістю можна зробити чоловічою замінивши рожевий на синій або зелений. Або зробити листівку до Нового Року такого плану замінивши повідомлення на відповідні.

Виготовити такий фон дуже просто. Якщо у вас залишається багато вільного простору після закінчення штампування ви можете заповнити його дрібнішими зображеннями. Я викорисла зірочку та свічку.

Як завжди, я ділюся відео по виготовленню листівки. Воно доступне лише англійською мовою і ви можете переглянути його тут, або на моєму Youtube каналі. І не забудьте підписатися!

Якщо вам сподобалося це відео, будь ласка, лайкніть його, прокоментуйте та поділіться із вашими друзями. Дякую!

Трішки деталей листівки:

Yana Smakula | Video. Many Birthday Messages Card using Hero Arts stamps and neon inks

Yana Smakula | Video. Many Birthday Messages Card using Hero Arts stamps and neon inks

Посилання ведуть на два магазини: ЗС – Зроби Сам(А) та SSS – Simon Says Stamp. Приємних покупок!


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

14 Comments

  1. Молодчина! Поздравляю! Как всегда – заслуженно! Прославляй нашу Украину по всему миру 🙂

  1. Поздравляю! Так здорово! Очень рада за тебя! И открыточка чудесная, так нравятся твои самодельные фоны!

  1. аааааааааааа! как замечательно! прекрасные новости!!! какой у тебя год удачный выходит!!! Яночка, поздравляю! и очень-очень горжусь, что “наши” – самые-самые )))

   1. дякую ) так, рік дійсно успішний і дуже продуктивний 🙂 багато цікавого ще попереду 🙂

  1. Поздравляю с отличной новостью! Любовь к этим штампам я точно заметила и хочу и себе их побольше)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.