Гарячі інновації на виставці CHA (Create & Connect) 2013

This post is also available in Українською мовою

До вашої уваги короткі відео огляди гарячих інноваційних товарів на літній виставці CHA 2013.

Постери на клейкій основі від DCWV:

Нові ножі Enhancing Elements від Spellbinders (я вже про деякі розповідала ось тут):

Скотчі (паперовий, “будівельний” та звичайний) від Scotch Expressions:

Що вам сподобалося найбільше?

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

27 Comments

  1. Яночко дуже рада тебе знову побачити. Дякую що незабуваєш про нас :)) Всі новинки дуже цікаві.

  1. Ухуууу!! Яночко, найбільше сподобався твій настрій)))) Ти на такому позитиві))))) Мені так здалось, що ти сама так кайфуєш від того всього, що навкруги тебе, там , мабуть, голова обертом від того всього йде, і ще не стомлена)) З товарів звичайно ж ножі. це просто неймовірні ножі. дуже кльовецькі, і дійсно, як було сказано вище – ” чого вони ті ножі тільки не вміють)) Ще дуже сподобались постери, думаю, хоча б один такий я хотіла б мати і в себе, а вони на любу поверхню стіни клеяться, маю на увазі, шпалери, дерево , фарбу?

   1. babypusya – постери на клейкій основі, тому, думаю, на будь-яку гладку поверхню їх можна наклеювати без проблем. дякую! голова дійсно обертом, особливо зараз, коли ми вже повернулися в Україну, а живемо ще за Американським часом 🙂

  1. Яна, большое спасибо за эксклюзивные видео!!! Ве очень интересно!

  1. Аааа!)) Как клёво!)) Так здорово!)) Мне понравилось всё!)) Хотя у меня нет много свободного пространства в квартире, но больше всего мне нравятся такие плакаты!))) Правда, есть вопрос – а в чем собственно фишка, кроме того, что отклеивать-приклеивать..а дизайн?

  1. Сподобалося останнє відео, де жіночка зачарувалася українською мовою і почала слухати тебе… А з новинок хочеться ножичків)))

   1. Оля Агрум – дійсно, я і не помітила 🙂 найбільш дивним було зустріти на виставці власницю американської компанії, яка почала говорити до нас українською мовою! (вона народилася у США)

  1. ух, поехали… )))))))
   все новинки хороши, но мне конечно скотчик больше приглянулся, ножи тоже супер, но машинки у меня все равно нет, так что смотрю на них спокойно )))

  1. Дякую за мега позитивне підбадьорююче відео) мені чомусь найбільше сподобалися постери… кльовенькі такі)

  1. все дуже цікаве))особливо,якщо представити,що ти у Вегасі))))дуже плакати подобаються))цікаво,які там є ще,окрім тих,що на стінці…

  1. Очень понравилось твоё настроение,Яна :)))))
   Все новинки по-своему интересные :))Постеры что-то необычное для такой выстаки.Но в фаворитах,конечно,ножи.Это ж сколько всего они могут?!Класс!!!!

  1. Цікаво, на якому клеї тримаються постери від DCWV щоб наклеюватись знову? Виглядає impressive 🙂
   А відео супер, активні, коротенькі і цікаві.
   Дякую 🙂

  1. Яно! Як це все цікаво!!!!!! Постери, ножі (вони незвичайні….), а паперові скотчі… це щось!!! 🙂 маю надію що ти привезеш їх!!! 🙂 🙂

  1. Добралась до чужого компьютера, хи-хи.
   Ножи, они чудесные! бумажный скотч- без них никуда! Столько красоты! Потрогать бы 🙂

  1. Я в захваті! Стільки позитиву від твоїх відео, і стільки красивенних новинок! Мало, давай ще відео :)І дуже сподобались постери і скотч, я правда не зрозуміла суті будівельного скотчу.. Тим не менше, сподіваюсь Яно постери і новий скотч будуть в магазині, бо дууууже їх хочу 🙂

  1. Оце так новини, дуже позитивне відео! І голова обертом іде, скотч та постери супер!!!))) Ножі теж неймовірні, але постери більш усього подобаються!)))) Дякую за пост, тепер би сееб в руки взяти після переглянутого відео!))

  1. все дуже дуже цікаве, а хочеться скотчів

  1. я з недавніх пір закохана у скотчі!! новинки дуде класні!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.