Галерея: Скетч для листівок #28

This post is also available in Українською мовою

Зважаючи на те, що останнім часом все менше і менше кардмейкерів приймає участь у конкурсах за скетчами від Зроби Сам(А) я вирішила внести деякі зміни до роботи блогу у цій сфері. Починаючи із цього скетчу формат записів зміниться на фото галерею.

Усі попередні скетчі, до речі, ви можете знайти на сторінці Скетчі у верхній панелі блогу:

Скетчі для листівок

Далі ви знайдете новий, 28-ий скетч. Використовуйте його для листівок ручної роботи, обкладинок, блокнотів та ін. Скориставшись скетчем, будь ласка, дайте посилання на цей запис. Дякую!

Yana Smakula | Card Sketch #28. When using, please link back to https://www.yanasmakula.com/?page_id=36625. Thanks!

Нові скетчі для листівок і далі періодично публікуватимуться у блозі Зроби Сам(А). Поки що у мене є декілька схем як мінімум до кінця літа.

За бажанням, скориставшись цим скетчем, ви можете додати посилання на роботу у своєму блозі використовуючи форму для посилань, що знаходиться в кінці цього запису і таким чином показати мені та іншим приклад використання скетчу. Таким чином ви також можете отримати нових додаткових відвідувачів до вашого блогу.

Звертаю вашу увагу на те, що за відсутності посилання на цей запис, система не дозволить вам додати посилання у форму.

 Loading InLinkz ...

На відміну від конкурсів, галерея буде відкритою постійно. Кращі роботи обиратися не будуть.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

7 Comments

  1. что-то мы все совсем обленились((( а я с нашей поездкой в Крым не успела поучаствовать в очередной раз(((

  1. Я думаю, что расслабились, потому что лето! Все больше времени пхочетчя проводит на улице!) думаю, как похолодает, нас станет больше 🙂

  1. А я дуже мало роблю листівок зараз. А скетчі використовую – для паспортних обкладинок, для блокнотів. Але це ж не за умовами конкурсу, то я і не приносю їх сюди.

  1. Яна чудова ідея!) Я так розумію, що тепер можна буде додати роботу на любий скетч і в любий термін, чи щось не так я докумекала))))? Чи можна додавати роботи саме на останній опублікований скетч? Там зібрані ще й скетчі сторінок))) Клас!)

   1. саме так, але починаючи з цього скетчу. Попередні вже залишаться закритими, а цей і наступні будуть відкриті доти, доки не закінчиться термін дії мого аккаунту на inlikz.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.