Відео! Сучасні листівки до Дня Валентина. Pinterest Inspired #46

This post is also available in Українською мовою

Так, так, ще навіть Новий Рік не святкували, а я вже вам розповідаю про День Закоханих. Що зробиш, не могла втриматися щоб не показати вам декілька листівок, на створення яких мене надихнув новий набір штампів від Hero Arts.

Рубрика Натхнення з Pinterest – листівки, на створення яких надихають фото із Pinterest продовжується! Усі зображення, які я збираю для цієї рубрики можна знайти у спеціальній дошціInspiration & Colour.

Цей набір – просто знахідка для любителів модернових дизайнів. Геометричні квіти + сердечка! Що ще треба для сучасних листівок для закоханих? До речі, кольорову гаму я також обрала дуже специфічну – чорний + жовтий + неоновий рожевий + трішечки салатового.

Yana Smakula | Modern Valentines Day Cards Hero Arts #stamping #love

Yana Smakula | Modern Valentines Day Cards Hero Arts #stamping #love

Як завжди, ділюся з вами відео по виготовленню цих листівок. Воно доступне лише англійською мовою. Ви можете переглянути його тут, або ж на моєму Youtube каналі.

Сподобалося відео? Будь ласка, клікніть лайк на ютубі, дякую! А якщо ви ще не підписалися на нові відео – обов’язково підписуйтесь! Попереду багато цікавого!

Усі три листівки прикрашені новими “діаматновими” камінчиками від Hero Arts (посилання на них в кінці цього запису). Мені з них найбільше подобаються великі – вони просто ідеальні для серединок квітів.

Yana Smakula | Modern Valentines Day Cards Hero Arts #stamping #love

Посилання ведуть на два магазини: HA – Hero Arts та SSS – Simon Says Stamp. Приємних покупок!


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

8 Comments

    1. дуже цікаво спостерігати за новими тенденціями, здається, останнім часом популярні такі геометричні форми..здавалося б нетипові кольори до Дня Валентина, але виглядає стильно і зі смаком

    1. Такі пришпильні листівки!) Дуже цікавий, сучасний та не традиційний, я навіть би сказала, що сміливий!) Вони чудові!)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.