Відео. Листівки із золотим тисненням для Altenew

This post is also available in Українською мовою

Хто не встиг помітити, тепер раз на місяць замість моєї традиційної рубрики “Натхнення з Pinterest” виходять відео для компанії Altenew. Рубрику я все ще кожного тижня намагаюся відновити, але часу, часу то у мене на це геть немає. Тому поки що дивимося відео для Altenew.

Сьогодні мій день у їхньому блозі і я залюбки показую нову листівку та відео по її виготовленню використовуючи неймовірно класні товари від Altenew.

Yana Smakula. Video. Just For You Card using Striped Flowers Altenew Stamping Heat Embossing

Цього тижня мене потягнуло на гаряче тиснення із використанням золотої пудри і на цій листівці я застосувала її практично для усього. Спершу зробила фон використавши великий фоновий штамп із зображенням текстури деревини. Далі розмістила поверх фону вишукану золоту рамочку. Це одна із нових Antique Trims від цього виробника, страшенно дорогі вони, але неймовірно кльові. Додають елегантності будь якій роботі.

Yana Smakula. Video. Just For You Card using Striped Flowers Altenew Stamping Heat Embossing

Я також використала набір Striped Florals, за його допомогою зробила листочки та квіти для листівки і розмітила їх у нижній частині своєї рамки утворивши такий собі начебто букет.

Yana Smakula. Video. Just For You Card using Striped Flowers Altenew Stamping Heat Embossing

І на завершення додала напис Just For You (лише для тебе). Сюди може підійти будь який, і До Дня Народження, і просто Привіт, мені ж захотілося використати Лише для тебе.

Yana Smakula. Video. Just For You Card using Striped Flowers Altenew Stamping Heat Embossing

Якщо вам цікаво глянути процес виготовлення цієї листівки (і послухати мою балаканину англійською, знаю, багато хто лише для цього мої відео і дивиться 😀 ) запрошую вас до перегляду тут, або ж на моєму Youtube каналі; чи на каналі Altenew.

Сподобалося відео? Буду вдячна за лайк і коментар, а також за розповсюдження відео у соціальних мережах. Дякую!

Altenew Inkpads Release Blog Hop + Giveaway

А ще у мене для вас є приємна новина! Якщо ви фанат Altenew (а я знаю, що більшість, якщо не усі таки є фанатами цієї компанії), заходьте до англомовної версії Зроби Сам(А) – там можна виграти подарунковий сертифікат на $30 до магазину цього виробника. ВУ-ХУ! Такі ж сертифікати можна виграти і у основному блозі компанії, а також у блозі кожного члена нашої дизайн команди. Не упустіть нагоду! А також обов’язково гляньте на нові чорнилка – вони просто мрія! Штампують тонесенько, чітко, не розмазуються і не бруднять штампи. Рекомендую!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

9 Comments

  1. Я гадала, що то папір такий, а то фоновий штамп – дійсно виглядає круто! Чудова листівка!

   1. папір теж такий є, я думаю, може не золотий, але мав би бути. А тут це штам 🙂 дякую!

  1. ДДДУУУЖЖЖЕЕЕ круто!!! Золота розкіш!!! Дякую за відео!!!!

  1. Открытка – сама элегантность! Очень нравится, но больше всего я в диком восторге от золотого вудгрейна. Не самый стандартный цвет для этого дизайна, а так эффектно!
   Я всегда в обед смотрю твои видео 😉 очень способствуют пищеварению. И обязательно смотрю ещё украинскую версию, так его сейчас не хватает в моей жизни.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.