Відео! Листівка Сумую за тобою із мапою та акварельним фоном

This post is also available in Українською мовою

Я досить рідко роблю листівки із написами на зразок “сумую за тобою”, частіше До Дня Народження чи листівки-подяки, але іноді хочеться зробити щось інше, не таке як завжди. Тому сьогодні показую вам листівку “Сумую за тобою” із акварельним фоном у вигляді мапи.

Yana Smakula | Hero Arts City Map Background Miss You Card and video. For more cardmaking ideas please visit https://www.yanasmakula.com/?lang=en

Це чудовий варіант листівки для людини, яка переїхала в інше місто, скажімо на навчання. Мапа на задньому плані символізує місто і влучно підходить до напису Miss You So Much (дуже сумую за тобою).

Фон цієї листівки виготовлений як імітація мапи, друкованої мапи, чи google maps, чи наприклад вигляду із вікна літака під час польоту над містом. Він також у мене подвоєний, зроблено це для імітації складок, тобто щоб склалося враження, що мапа складена, а не повністю розгорнута. Листівка доволі незвична, але особисто мені подобається.

Yana Smakula | Hero Arts City Map Background Miss You Card and video. For more cardmaking ideas please visit https://www.yanasmakula.com/?lang=en

Для виготовлення фону я використала новий штамп City Map від компанії Basic Grey та Hero Arts із колекції 2nd City. Розмалювала його використовуючи дабери (рідке чорнило у пляшечках іх поролоновим аплікатором) від Hero Arts (посилання на усі використані кольори в кінці запису). Навмисне підібрала такі кольори, щоб позначити на карті воду, парк та індустріальну зону. Вийшло досить класно, як на мене.

Yana Smakula | Hero Arts City Map Background Miss You Card and video. For more cardmaking ideas please visit https://www.yanasmakula.com/?lang=en

Увесь процес виготовлення листівки, як завжди, я показую на відео. Воно доступне лише англійською мовою, проте усе повинно бути більш менш зрозумілим. Ви можете переглянути його тут, або ж на моєму Youtube каналі у HD якості:

Сподобалося відео? Не забудьте лайкнути його! Для цього перейдіть на сторінку відео і натисніть наступну кнопку:

video


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

10 Comments

    1. ой, я очень люблю такое! а твои акварельки – это просто не может не быть красиво! отличная открытка! и мне очень нравится и символичность карты, и то, что она совсем не такая, как всегда)

    1. Цікава листівка вийшла. Я спочатку думала, що це готовий папір, а коли дочитала, то була приємно вражена. Просто супер!

    1. Вийшло класно!!!!!!!! Коли сумуєш за близькою людиною, яка в іншому місті чи країні – кращої ідеї і бути не може) Дякую Яночка!!!!!!! Мапа – майже реальна)))

    1. Дуже чудова ідея, з глибоким змістом, шкода, що з розвитком технологій, ми все рідше звертаємося до рукописних речей, та все менше шлемо листів та листівок( А так приємно їх одержувати)) Яна, листівка, як завжди, чудова!! подобається, що є в нійзміст, думаю, цей штамп можна ще й використати, як схему в листівці для програміста))), мені штамп схему також нагадує))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.