Виставка CHA Summer 2013 (Create & Connect). Частина V – Демо у кімнатці Scotch Expression

This post is also available in Українською мовою

Переглянувши топ 10 виставки Create & Connect (до речі цього літа гарячих новинок було 10, а не 20 як раніше) мені закортіло спробувати скотчі від компанії Scotch Expression у роботі, відтак я потрапила на коротеньке демо.

Ми зняли відео, щоб і в и могли віртуально роздивитися усе більш менш детальніше. Нічого особливого та надто оригінального, проте 3 хвилин задоволення я вам гарантую!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

  1. декоративний скотч – крута штука!!)) ним можна задекорувати все і виглядатиме стильно!

  1. Класний скотч для декорування різноманітної домашньої утварі! І що мені дуже сподобалося – що він міцно приклеюється!!!

  1. вав! цікаво подивитись які ж дизайни будуть, я собі вже давненько на амазоні додала в віш-ліст ось такий скотч для упаковки подарунків http://www.amazon.com/TapeSwell-Cityscape-decorative-packing-tape/dp/B0056SMVRG/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_nC?ie=UTF8&colid=3984RWTIX780L&coliid=IMA6LTBD4X6BY, але все руки не доходять замовити, цікаво чи серед новинок теж буде щось такого типу чи тільки візерунки геометричні і т.п.

  1. Класс!!! Очень нравятся скотчи! Здесь они такие широкие 0_0 у меня фантазия пока что работает на тонкие)

  1. Какой гениальный человек решил скотчи сделать цветными, с картинками и т.п.)) Он просто вот так утром проснулся и бац! Почему бы нет!:) Сколько можно клейкое к неклейкому?:))
   Отличные дизайны и еще…скотча много не бывает!) Я про washitape!

  1. Так скотчі дуже зручна штука:) і дійсно їх багато не буває ;))

  1. Задоволення від відео надзвичайне! Починаючи від того, як гарно та вільно ти спілкуешься англійською)) Та від скотчів також 😉

  1. О ці скотчі….. ви моя слабкість (як і метелики)! Доволі не так давно я почала використовувати їх у своїх роботах, але тільки вузенькі. А тут я побачила і вузенькі і широкі…, а кольори….. слів бракує…..! Яно, дякою за чудовий репортаж 🙂 🙂 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.