Виставка CHA Mega Show 2014. Система для збегірання карток для журналінгу та файлів для альбомів від We R Memory Keepers

This post is also available in Українською мовою

Перебуваючи на виставці я завжди намагаюся знайти новинки, що спрощують процес збегірання скрап товарів. Однією з таких новинок на виставці CHA Mega Show 2014 стала система Albums Made Easy Storage від компанії We R Memory Keepers.

Виставка CHA Mega Show 2014. Система для збегірання карток для журналінгу та файлів для альбомів від We R Memory Keepers

Зізнаюся, коли я вперше побачила цей міні комодик у кімнатці компанії я не здогадалася, що це система саме для альбомів та проектів на зразок Project Life. Я просто подумала про зберігання паперу, карток, готових листівок та різних дрібниць. Повернувшись додому я знайшла цю новинку у каталозі компанії і побачила її основне застосування. Тим не менше, я думаю цей комод чудово підійде як для тих, хто займається Project Life’ом, так і для тих, хто просто скрапить.

Також хочу звернути вашу увагу на те, що це дві окремі частини – це не один комодик, а два елементи – нижній із полицями для паперу 30х30 см та файлів та верхній із шухлядами для карток та дрібниць. Орієнтовна вартість кожного $40. Коли ця новинка поступить у продаж я точно не знаю, але можу передбачити що це буде не раніше кінця весни – початку літа.

Добре те, що частини складаються одна на одну, тому можна мати 2, 3 чи навіть 4 нижні частини для паперу та лише одну верхню. Варіантів багато!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

8 Comments

    1. Какая интересная штуковинка, люблю мини-комоды и разные ящички…спасибо за новость

    1. Такой стильный комод!!! Мне нравится. Вообще люблю рассматривать комнаты мастериц, где скрапматериалы хранятся в таких классных меблях!

    1. У мене бабуся працювала бугалтером, у неї таких комодиків було :))) От би зараз їх мені;))

    1. Красивость + полезность, но у цены есть зубы!

    1. Мне даже больше понравились полочки для бумаги и файлов. Вот уж удобная штука. )

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.