Виставка CHA 2015: Teresa Collins

This post is also available in Українською мовою

Ну що ж, продовжую розповідати вам про виставку CHA Winter 2015 та різноманітних виробників, у чиї кімнати ми з Лесиком заходили під час цієї події. На черзі – Teresa Collins (вимовляється Теріса, а не Тереза).

Кімнатка цього виробника вже котрий рік незмінна, із красивими гардинами чорного та золотого кольорів. Ось тут можна глянути запис за 2013 рік із їхньої кімнатки. У них навіть дзеркало на одній із зовнішніх стін завжди висить одне і те ж і я щороку себе у ньому фотографую. Така собі моя маленька традиція.

Виставка CHA 2015: Teresa Collins

Цього року Teresa Collins потішила співпрацею із двома відомими торговими марками, одну з яких у дуже люблю. Перш за все це звісно ж маленький принтер Canon Selphy, про який я вже писала у записі про ТОП 10 НОВИНОК ВИСТАВКИ. Він ідеальний для друку надзвичайно якісних фото вдома.

Принтер Selphy від Canon та Teresa Collins

В додачу до принтера також були представлені альбоми до фото та інста альбоми, усі із красивими “домішками” золота. А на полиці нижче видно штампи, які випускаються під спеціальне замовлення із будь-яким написом:

Виставка CHA 2015: Teresa Collins

Що стосується другої торгової марки, то це Fiskars. Рожеві ножиці та діроколи, прозорі акрилові штампи, різак та багато іншого. Доволі незвично бачити товари від Fiskars у рожевому кольорі.

Виставка CHA 2015: Teresa Collins

На стендах також висіли кейси для айфонів та планшетів, у мене телефон іншої торгової марки, але було цікаво глянути на ці дизайни, вони дуже стильні.

Виставка CHA 2015: Teresa Collins

Що стосується нових товарів для скрапу, то їх було не багато. Нове пігментне чорнило (золотого, срібного та інших металічних кольорів) від Teresa Collins та ClearSnap, багато товарів для оформлення вечірок (зараз це на піку популярності у США), і одна чи дві нові колекції. Деталі на фото нижче:

Виставка CHA 2015: Teresa Collins

Виставка CHA 2015: Teresa Collins

Виставка CHA 2015: Teresa Collins

Виставка CHA 2015: Teresa Collins

Речі дуже класні, але однозначно занадто дорогі для нашого ринку тим більше зважаючи на теперішній курс.

Що думаєте? Які із показаних товарів сподобалися найбільше? Чекаю на ваші враження!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

13 Comments

  1. Чудові новинки! Але я мрію про виготовлення фото вдома, тому для мене новина про маленький принтер – найважливіша! Дякую, Яно!

   1. у мене такий принтер (не саме цей, але старіша модель) уже декілька років, з 2010, здається. Ще жодного разу мене не розчарував, дуже ним задоволена.

  1. Принтер, звичайно, супер. Та й фото з нього гарні виходять, шкода що курс зараз ну дуже кусається.

  1. Стільки золотого кольору, для мене це вже не звично) А ось такий маленький принтер бачу вперше, не одразу зрозуміла, та тільки коли роздивилася до мене дійшло наскільки ж він маленький, тепер і я такий хочу, хоча б помрію)

   1. так, він дуже маленький, портативний. Друкує фото формату не більше 10х15 см.

  1. Такий цікавий огляд!) Та я не буду оригінальною – принтер і в моїх фаворитах!) Хочу його давно)), та чесно кажучи давила мене зелена жаба купувати цей принтер, маючи звичайний принтер, який теж друкує фото та і не тільки)) ТО тепер гризу лікті,бо навіть рахувати боюсь скільки він може коштувати зараз))) То ж роблю посил у всесвіт ” Опуститься нехай та умовна одиниця своїм курсом долу))) Бо дуже вже хочу той модний дивайс)), Та і ця скрапдієта мене вже зводить з глузду)))!!! Стільки ж тої краси нової))))))) Коротше, огляд кльовецький, дякую, Яночко за нього)))

   1. то треба один раз якість тих фото побачити, щоб зрозуміти навіщо він 😀 але повністю погоджуюся, коштує він в гривнях зараз, напевно, дуже дорого, я поки навіть розхідники до нього не купую, бо то надто дорого для мене.

  1. Принтер это супер!хотя дорогое удовольствие,ос.сейчас.прикраси терези классные,мне вообще нравится ее фирма ,но с этим курсом у.е у меня скрап диета,покупать стала наших производителей.ma

  1. Принтер звичайно круто,давно мрію про такий.Але ще хочеться відмітити золоту палітру.Я дуже люблю поєднювати кольори з золотим.Особливо робити смужки або цяточки золотою пудрою

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.