Виставка CHA 2015: Heidi Swapp

This post is also available in Українською мовою

Вам ще не набридли мої розповіді про виставку CHA? Я якраз переглядала папку із фотографіями з зимової виставки, не могла визначитися, що ж показувати далі. В решті решт вирішила йти по порядку. Тому на черзі у нас Heidi Swapp.

Найбільшу увагу відвідувачів виставки завоювала машинка для фольгування Minc. Я теж закохано на неї дивилася перші п’ять хвилин, потім Лесик повернув мене назад до реальності сказавши, що у нас можна придбати схожий апарат втричі дешевше. Тим не менше, фольгування цього сезону в моді, і Heidi Swapp була не єдиною, хто представив щось для досягнення такого ефекту.

Виставка CHA 2015: Heidi Swapp

Окрім машинки, можна придбати і різні аксесуари – фольгу різних кольорів, надруковані зображення/написи, навіть набір паперу, здається є спеціальний саме для цього фольгування.

Виставка CHA 2015: Heidi Swapp

Ось тут можна глянути на “фольгувальника” у дії:

Окрім Minc’а, на очі мені також потрапив брошурувальник із її логотипом від We R Memory Keepers (це той же Cinch, але для Heidi Swapp). Я вже давно не робила нічого такого, що потребує зшивання за допомогою брошурувальника, тому особисто для мене це не актуально.

Виставка CHA 2015: Heidi Swapp

Ще однією шалено популярно новинкою на виставці були картонні літери Marquee. Мені вони теж дуже сподобалися, і скажу чесно, якби не курс, то у мене б вже точно було декілька таких у вітальні. Вони не надто великі (дивлячись на фото складається враження, що вони більші), десь 20 см заввишки. Уся краса їхня в тому, що їх можна декорувати як душа забажає; для них є і спеціальний папір, і скотч, і ліхтарики, і все що хочете.

Виставка CHA 2015: Heidi Swapp

Виставка CHA 2015: Heidi Swapp

Виставка CHA 2015: Heidi Swapp

Виставка CHA 2015: Heidi Swapp

Що скажете? Що сподобалося, що ні? Що вважаєте марною тратою грошей?

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

15 Comments

  1. Яно, розповіді про виставку не тільки не набридли, але й дуже подобаються (хоч одним очком зазирнути, а ще подобається стиль твого оповідання:) Я далека від літер та фольгування, а от нагадування про брошурувальника ( а чим цей особливий?) – далося в знаки – я тільки сумно позіхнула (поки мрія залишається мрією:(((

   1. дякую, Анно! значить, ще багато цікавих розповідей попереду 🙂 чим особливий саме той брошурувальних? у нього (маю на увазі загалом Cinch) є пару корисних штук, таких як “виключення” пробивання певних дірок.

  1. Цікавий огляд. Фольгування цікава річ , давно вже таке бачила в інтернеті було цікаво, як це працює. І літери крутецькі

  1. Фольгування помоєму робиться ламінатором, тобто машинкою для ламінування, вона за розмірами сканера. Брошурувальник колись дуже хотіла собі мати, але це так і залишилось в моїх мріях :))

  1. Яночка, для мене завжди цікаво читати розповіді про виставку CHA! Тому, я дуже вдячна тобі за це!!
   Мені теж здалося, що процес фольгування дуже схожий на роботу ламінатора. Хтось з моїх знайомих саме фольгування робить на роботі в офісі, але сам процес, як вони це роблять, мені не вдалося дізнатися. Цікаво дослідити, як це можна зробити самому та і єфект крутий!!! )

   1. з того що я зрозуміла – друкуєш на принтері лазерному, накриваєш фольгою, пускаєш через ламінатор і маєш вуаля 🙂

  1. І мені теж дуже цікаво, хоча рідко коментую (старатимусь більше:)), але завжди читаю розповіді про виставки, дякую))) Машинка для фольгування – досить цікава річ і дууууже крутезні букви))))

  1. І знову дуже дякую за розповідь з CHA.Надзвичайно цікаво.Літери дійсно бомбезні 🙂 особливо напис pretty.І фольгувальник звичайно теж дуже корисна річ.

   1. повністю погоджуюся 🙂 якби він коштував рази в 4 дешевше, тоді можливо 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.