Виставка CHA 2015: Art Impressions

This post is also available in Українською мовою

Продовжую розповідати вам про різноманітні компанії та їхні товари, які я мала нагоду побачити/пощупати на виставці CHA Winter 2015. Матеріалу у мене ого-го ще на скільки записів вистачить, головне щоб час був. Отже продовжую говорити про штампи. Ось тут можна почитати про Lawn Fawn, а тут про Hero Arts.

Виставка CHA 2015: Art Impressions

Із штампами Art Impressions я знайома дуже мало, або краще сказати – не знайома взагалі. Ніколи з ними не працювала, лише бачила у інших на відео. Повністю з їхнім асортиментом я також не знайома, але штампи з лінійки Tryfolds мене закохали в себе з першого погляду.

Виставка CHA 2015: Art Impressions

Пояснюю. Tryfold – це назва конструкції, яка складається із трьох частин. Штампи розроблені таким чином, що на кожну із цих частин є своє зображення, яке комбінуючись з іншим формує чудовий неочікуваний результат. На фото вище – листівка у закритому вигляді. А на фото ниже – у відкритому. Оригінально, правда ж?

Виставка CHA 2015: Art Impressions

Найбільше мені сподобалися ось такі кумедні зображення, у нас такі рідко зустрінеш, але й з іншої сторони – у нас такі листівки мало хто розуміє. Хоча мені вони дуже навіть подобаються.

А ви що думаєте? Чули колись про цього виробника? Як вам такі ідеї для штампів?

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

19 Comments

  1. Дуже класні штампи, і дійсно-оригінальні сюжети! Мені здається, такі листівки сприймаються більше молоддю, ніж поколінням постарше. Мені дуже подобаються такі жартівливі неочікувані ідеї 🙂

   1. молоддю однозначно 🙂 старіші люди більше люблять великі елегантні багатошарові роботи 🙂 дякую!

  1. Вау! Такі цікаві та з гумором, мені дуже подобаються! Я таких раніше навіть ніде не бачила. Мені, здається, що людям з почуттям гумору, така листівка точно припаде до душі.

  1. я видела такие штампы в блогах иностранных мастериц пару раз, это интересно и забавно, но у нас навряд ли такие штампы приживутся, народ у нас любит другое ))

  1. а в магазине будут? очень крутые! мне еще очень нравятся у них двустороние, с которыми Кристина шейкеры и спиннеры делает

   1. ні 🙂 у нашому магазині їх не буде 🙂 вони є в Саймона, там їх можна без проблем купити

  1. Штампи цього типу я бачила на відео у Kristina Werner.
   Саме ця фірма мені невідома. Гарненькі! Та й ще, здається всі з добрим гумором)) Думаю, мала популярність їх тут не тому, що не розуміють, а в тому, що дорогі вони.
   Мені найбільш сподовся штамп з садом та кроликом))

  1. Дууужжжеее люблю такі листівки!!!! Вони завжди підіймають настрій!!!! Дякую!!!!))

  1. Классные открыточки,я с такими штампами тоже никогда не работала)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.