Виготовлення фону із плавним переходом кольору. Відео

This post is also available in Українською мовою

В доповнення до листівки Follow Your Heart, яку я показувала вам декілька днів тому ось тут хочу показати процес виготовлення фону із плавним переходом кольору.

Листівка Follow Your Heart разом із Hero Arts

Для виготовлення фону я скористалася технікою резист, гарячим ембоссінгом та тонуванням. На акварельному картону зробила відтиск нового штампу від Hero Arts (ці та інші штампи, до речі, вже є у продажі у нашому магазині, посилання в кінці запису), покрила білою пудрою для тиснення, збризнула водою та пальчиковими аплікаторами нанесла пігментне чорнило.


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

11 Comments

  1. Чудово!!!! Яночка, я саме минулого разу хотіла щє запитати, як ти зробила цей ефект. Дякую! Доречі, у мене є в планах придбати 1 або 2 таких штампа))))

   1. нема за що 🙂 ці штампи, як на мене, це справжнє капіталовкладення 🙂 вони я надійний інструмент, що буде служити роками + вони чудово прикрашають скрап куточок, я свої завжди тримаю розставленими на полиці для натхнення 🙂

  1. Нові штампи і справді дуже красиві. А за допомогою відео таку гарну листівку можна зробити і самому 🙂

   1. Ganna – дякую! я страшенно люблю їхні штампи, особливо дерев’яні для виготовлення таких фонів, вони доволі дорогі, але якості їм не позичати 🙂

   1. дякую, kopiyo4ka! а чорнилка дуже хороші, і головне практично універсальні 🙂

  1. хочу что-то подобное сделать на выходных, только српеями буду использовать )) спасибо за видео!

  1. Цікавий МК дякую! Переходи і справді плавні а пальчикові аплікатори роблять роботу легкою (подібно щось дуже на дитячу гру 🙂 !

  1. Яна, дякую за відео МК!!!!) дуже чудовий результат, штампи чудові). Дякую, дуже цікаво!)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.