Весняний блог хоп від Spellbinders UA. Робимо тиснення! + Подарунки

This post is also available in Українською мовою

Ми з дівчатами із української команди Spellbinders знову запланували для вас блог хоп! Запрошую усіх вас приєднатися! Цього разу ми попрацювали із різноманітними товарами для тиснення і виготовили 5 абсолютно різних листівок.

Весняний блог хоп від Spellbinders UA. Робимо тиснення! + Подарунки

Подорожуйте блогами разом з нами, залишайте коментарі та приймайте участь у розіграші чудового подарунку! Деталі про розіграш нижче.

Поїхали!

Подарунки!

Наш блог хоп не обходиться і без подарунків! Отримайте нагоду виграти папки для тиснення від Spellbinders!

Дві 3D папки для тиснення: Oval Accent E3D-017 та Royal Wings E3DS-002

Весняний блог хоп від Spellbinders UA. Робимо тиснення! + Подарунки

Щоб взяти участь у розіграші подарунку, будь ласка, розмістіть у своєму блозі та/або соціальній мережі (Facebook, Вконтакті, Instagram) запис про наш блог хоп, банер блог хопу, дайте посилання на Spellbinders UA www.spellbinders.com.ua та розкажіть нам чи є у вас папки для тиснення від Spellbinders! Прохання по закінченню конкурсу посилання та записи не видаляти.

Посилання приймаються до 15-го квітня включно. Переможець буде оголошений 17-го квітня на сайті Spellbinders UA. Якщо ви приймали участь у попередньому блог хопі і по його закінченню видалили запис у своєму блозі/соціальній мережі цього разу ви не будете допущені до розіграшу подарунку.

В розіграші подарунку можуть приймати участь лише жителі України. Подарунок буде надіслано за кошти Spellbinders UA на вказану переможцем адресу по Україні.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

29 Comments

  1. Так швидко новий блог-хоп! Кльово! Мені колись здавалось що то так складно, і я не приймала участь поки самій не довелось його проводити, – виявилось досить цікаво.
   А на рахунок того, що не можна старі записи по блог-хопу стирати – то я такого навіть не знала. Періодично чищу свій блог від цукерок – і не тільки чужих, а навіть тих які сама проводжу. Тому думаю варто про це написати у правилах.
   А в минулому блог-хопі планувала прийняти участь, квіточки були супер! Але не встигла 🙁

  1. Яка класно новина! Спасибі, Яно! Побігла розглядати та ділитись ))

  1. Як добре!!!! Щось останнім часом я зовсім не встигаю приймати участь у конкурсах та блог хопах.
   Дякую за можливість!!!

  1. Интересная тема для блог-хопа!!! Папок для тиснения в моем арсенале аж одна 😉 и в последние время активно ее использую – в основном делаю с ее помощью фотобоксы или основы для открыток на детские МК ;)!

  1. Привет, Яночка! Спасибо за интересные и полезные МК! Папок для тиснения в моем арсенале много, но Spellbinders только одна))) С удовольствием принимаю участие в розыгрыше!

  1. Вже у всіх побувала в гостях :).Вражень-море.Дуже подобаються незвичайні способи використання ножів і папок.З задоволенням беру участь в розіграші.Дуже дякую за таку можливість 🙂

  1. Жаль, не смогу учавствовать.. я удалила запись прошлого блог-хопа, но ведь там не было в условиях “не удалять” (((

   1. Юль, в правилах написано розмістити посилання 🙂 Ви ж коли подарунок отримуєте не відсилаєте його потім назад покористувавшись 🙂 Так само і посилання не слід видаляти після того, як ви його розмістили.
    Коли ви стираєте посилання ви тим самим шкодите рейтингу нашого ресурсу в пошукових системах.

  1. Яна, яка краса, ви з дівчатами знову натворили такої краси, що й очей не відірвати)) Я вже у всіх побувала все переглянула краса неймовірна)) Та маю ще не виконаний єтап хочу ще все раз подивитись та прокоментувати, бо не можливо обійти таку красу і не залишити хоч пару теплих слів!) Дякую вам дівчата!)))

   1. я теж ще хочу по всіх пройтися і роздивитися ще раз, але поки що у мене обмаль часу. Дякую, Наталю!

  1. була в гостях у всіх дівчат. Роботи всі чудові та ніжні. І я ще приєднаюся до гурту 🙂

  1. Очень интересно и познавательно участвовать в Блог-хопе! Работы у дизайнеров замечательные! 🙂

  1. Яно, дякую тобі та дівчатам за неймовірну красу та корисну інформацію, що її отримала під час стрибання по блогах!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.