Весняний блог хоп від Spellbinders UA. Робимо квіти разом із Create A Flower! + Подарунки

This post is also available in Українською мовою

Ми з дівчатами із української команди Spellbinders запланували для вас на сьогодні дуже цікаву весняну подію – квітковий блог хоп (подорожування блогами). Запрошую усіх вас приєднатися! Кожна із нас підготувала для вас чудовий виріб використовуючи ножі для виготовленні квітів Create A Flower від Spellbinders!

Весняний блог хоп від Spellbinders UA. Робимо квіти разом із Create A Flower! + Подарунки

Подорожуйте блогами разом з нами, залишайте коментарі та приймайте участь у розіграші чудового подарунку! Деталі про розіграш нижче.

Поскакали!

Подарунки!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

43 Comments

  1. Яка чудова ідея!!! Dітаю Вас з весною та з задоволенням беру участь у блог-хопі!!!

  1. Якраз акстуальна для мене тема – виготовлення квітів. Чудові майстер класи, дякую))))

  1. Очень приятная новость ! Спасибо !

  1. Які ж вони гарні, шкода що в мене немає машинки для різаня, тож бажаю всім успіху. Хоча я і для себе отримала користь – МК))

  1. Яно дякую! за таку можливість!! дійсно весняні подарунки)) я із задоволенням прийму участь)

  1. Що ж підсумую тут!) Обійшла вдруге всіх!) Враження -супер!
   Яночко, чудова ідея! Ви такі молодці що провели таку трудоємку роботу! А результат на лице!) Мене просто перенесло в дивний Український сад, де кожна пора року – має свій аромат, де кожна квітка – то для мене спогад, де кожен блог – то просто маса приємних вражень!)
   Нарциси, Яна,.. я так люблю нарциси..- Вони неймовірні, на жіноче свято віддам перевагу їм, а не тюльпанам))). Що тут ще додати – нарциси окрема історія, окремий погляд, ніби такі прості, такі незвичні, та торкають душу любого, здається. Вони чудові)
   Підсніжники і крокуси – Олена- просто вразила, я то йшла на соняшник, люблю цю сонячну квітку)), а потрапила на підсніжники такі , здавалось би холодні та неприступні, а в той же час милі, теплі, незаймані квіти), крокуси – ніжність і втіха та й годі, вони чудові).
   Не можу сказати не люблю…, скоріше, коли буде вибір, віддам перевагу іншим, та ці,.. троянди Марії , мене просто перенесли у отчий двір чоловіка, мама так любить квіти, її стежина оповита саме такими трояндами, на сітці, з тягучим глибоким ароматом, хіба ж можна їх не любити, ні таки люблю їх!) Іриси Катерини – їх краса- їх аромат, їх ні на який не схожий стан – переніс мене в дитинство- у двір до дорогої моєму серцю людини, сльози і радість на очі і в душу.., в серце..) Дякую, Катя!))
   Хризантеми – Вікторія створила неймовірну квітку, квітку п’янку, квітку – таємницю, квітку – надію, на ще таке дороге серцю тепло, на те, що воно ще триватиме, на те, що холод та сніги ще побаряться, споглядаючи таку красу. Люблю хризантеми, ніби, такі буденні квіти, та в той же час такі величні , своею душею!)

  1. Ось і все, могла написати коротше, та невже можна!? Коли краса, коли душа, серце все збурлилось!?) Дякую , дівчата. Ножі супер!) Та хіба вони мали б такий результат, якби не ваші теплі руки та любов, яку ви вклали в них?) Одне з іншим дало чудовий результат ДЯКУЮ!))))

   1. ой, Наталю! ЩИРО ДЯКУЮ за ТАКИЙ відгук! читаєш – і серце радується! Дякую!

  1. а можна ще розповісти в своїй группі вконтакті? щоб ще отримати номерок?))

  1. Мммм…такі ніжні квіточки.І нарциси,і троянди,іриси, хризантеми,ромашки..просто неймовірно!Хочеться просто ПОДЯКУВАТИ за чудовий початок весни і за таку можливість.)

  1. Ідея дуже класна, а ножі – це просто мрія! Як я люблю робити квіти власноруч, ножі чудово мені б допомогли 😉

  1. Яна, дякую за можливість ближче познайомится з ножами Create A Flower! Які чудові квіти бути створені дівчатами – неймовірна краса!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.