Блоги, які я постійно читаю. Замість “Цікавого за тиждень”

This post is also available in Українською мовою

Оскільки поки що рубрика “Цікаве за тиждень” припиняє своє існування (не знаю, можливо з часом ми її відновимо), я подумала, що буде доречно поділитися з вами списком блогів, які я люблю і читаю (або хоча б час від часу переглядаю).

Усі вони із мого feedly-аккаунта, це аналог Google Reader, що є читачем блогів. Для мене це найбільш зручний спосіб читати блоги, хоча я також зараз для цих цілей використовую instagram. На деякі ресурси я підписана через e-mail розсилку (усього на 2-3), мені такий вид розсилки зручний лише для окремих блогів (дуже важливих для мене), коли я хочу бачити нові записи від них одразу, а не тоді, коли у мене буде вільна хвилинка.

Отже, ось добірка моїх улюблених блогів та блоггерів у довільному порядку.

1. Becca Feeken (Бекка Фікен) – www.amazingpapergrace.com

Блоги, які я постійно читаю. Замість "Цікавого за тиждень"

Бекка неймовірно талановита людина. Вона вміє взяти будь який ніж і зробити з ним вишуканий багатошаровий шедевр. За її роботами я слідкую вже декілька років і щоразу не можу намилуватися. В основному Бекка працює із ножами від Spellbinders і робить досить великі за розміром листівки; повірте мені на слово – це справжні витвори мистецтва. Якщо вам подобаються листівки такого плану обов’язково підпишіться на її блог, ви не пожалкуєте.

2. Jennifer McGuire (Дженніфер Магваєр) – www.jennifermcguireink.com

Блоги, які я постійно читаю. Замість "Цікавого за тиждень"

Про Дженніфер знають, напевно, усі. Вона вже декілька років знімає навчальні відео по кардмейкінгу, веде онлайн курси і залишається неймовірно доброю та хорошою людиною. Дженніфер працює в основному у стилі “Чисто і Просто” і постійно вигадує якісь нові техніки, прийоми, методи використання товарів і т.д. Практично кожне її відео супроводжується розіграшем подарунків (товарів для скрапу). На її блог я підписана по e-mail і завжди із нетерпінням чекаю на її нові відео. Раджу підписатися і вам!

3. Kristina Werner (Крістіна Ворнер або Вернер) – www.kwernerdesign.com

Блоги, які я постійно читаю. Замість "Цікавого за тиждень"

Якщо ви не знаєте про Дженніфер, то відео Крістіни ви б мали бачити хоча б з один десяток разів. Саме завдяки її відео серіям Make a Card Monday та Finally Friday я знаю 80% того, що використовую для виготовлення своїх листівок зараз. Вона знімає по 3 відео кожного тижня і ділиться неймовірною кількістю корисної інформації.

4. Julie Ebersole (Джулі Еберсол) – papertrufflez.com

Блоги, які я постійно читаю. Замість "Цікавого за тиждень"

Джулі, це заряд позитиву. Коли дивишся (і слухаєш) її відео не можеш не посміхатися і не хіхікати разом з нею. Навіть мій Лесик впізнає її по голосу. Джулі робить листівки в стилі “Дуже-дуже Чисто і Просто”, її роботи модернові та стильні. Вона також має свою лінійку штампів та ножів під назвою Essentials by Ellen, яка продається ексклюзивно в онлайн магазині Ellen Hutson.

5. Debby Hughes (Деббі Хьюс) – limedoodledesign.com

Блоги, які я постійно читаю. Замість "Цікавого за тиждень"

Деббі це ще один мій улюблений кардмейкер, який також працює у стилі “Чисто і Просто”. Деббі завжди вражає мене фотографіями своїх робіт у блозі і фотографіями краєвидів Великобританії у інстраграмі. Справді талановита людина!

Поки що це все, звісно ж мій список блогів складається не лише з цих 5-ти, але для початку, я думаю цього буде достатньо. За наявності інтересу, я подовжу розповідати про свої улюблені блоги наступного разу, можливо у наступну суботу.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

19 Comments

  1. Спасибо за список!многие имена я слышала,но не следила,пойду изучать,тем более клин я очень люблю

   1. я от теж так за собою помічаю – про багатьох знаю, але регулярно не читаю. а дарма.

  1. Это ж надо…я так же читаю блоги этих дам, правда про первую только сейчас узнала…пойду схожу к ней в гости.

   1. у Бекки можна на цілий тиждень пропасти розглядаючи її шедеври 🙂

  1. Дякую, Яно! Не з усіма знайома, буду рада дізнатися більше!

  1. спасибо за обзор, я читаю четверых мастериц, раньше читала и Джули Еберсол, но потом как-то перестала..

  1. Дякую , Яночко, за цікаву підбірку з блогами деяких майстринь знайома, а от деяких тільки відвідала за твоїми посиланнями – насолода)) Дякую!) Майстриня , що під номером 1 – це щось нереальне – її роботи такі, такі… ну , як таке можна створити!?) Я бувала в неї в блозі і раніше та не перестаю дивуватись, то мистецтво!) Дякую!)

  1. Дякую, Яночка за пораду та за те, що поділилася з нами списком блогів! Всі дуже цікаві майстрині. Деяких я вже знала і читала, а деяких почула в перше. Маса задоволення та натхнення))))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.