Безкоштовні і платні майстер класи жовтня

This post is also available in Українською мовою

Запрошую вас відвідати мої майстер класи, що будуть відбуватися в Києві та Тернополі.

Протягом жовтня я планую провести декілька платних та безкоштовних майстер класів для компанії Dovecraft Україна. Частина з них відбудеться в Києві, частина в Тернополі. Детальніше читайте нижче.

2.10.2013 (середа) листівка Spellbinders | Київ | Безкоштовно

Вітальна листівка за допомогою ножів та папок для тиснення Spellbinders

Безкоштовний майстер клас: Вітальна листівка за допомогою ножів та папок для тиснення Spellbinders

Короткий майстер клас-презентація, що познайомить вас із світом ножів для вирізання та папок для тиснення від Spellbinders. Під час мк ми виготовимо листівку (на фото вище) використовуючи папку для тиснення EG-001 та ножі S4-324, S4-364, S5-143 від Spellbinders. Зробимо тиснення на картоні, виріжемо елементи із картону та тканини. Використаємо ножі не лише для різання, але й для тиснення. За допомогою чорнила від ClearSnap виштампуємо напис.

Для кого: майстер клас буде корисним початківцям, тим хто про машинки для вирізання знає мало або не знає нічого. На майстер класі вам буде наданий пакет підготовлених матеріалів (усі елементи готові до використання), за допомогою яких під моїм керівництвом ви зробите листівку. Аналогічний майстер клас доступний у блозі Зроби Сам(А).
Місце проводення: м. Київ, виставковий центр МВЦ (станція метро Лівобережна).
Коли: 2 жовтня (середа), 10:30-11:30.
Варість: безкоштовно, з собою бажано мати ножиці.

3.10.2013 (четвер) ClearSnap | Київ | Безкоштовно

Вражаючі можливості чорнила ClearSnap

Безкоштовний майстер клас: Вражаючі можливості чорнила ClearSnap

Короткий майстер клас-презентація, що познайомить вас із основними типами чорнил від ClearSnap, коротко розповіть про їхні властивості. Під час мк ми познайомимося із технікою імітації шкільної дошки за допомогою пігментного чорнила ClearSnap (можливі зміни).

Для кого: майстер клас буде корисним тим, хто любить викорстовувати штампування у своїх роботах та працювати із чорнилами. Аналогічний майстер клас доступний у блозі Зроби Сам(А).
Місце проводення: м. Київ, виставковий центр МВЦ (станція метро Лівобережна).
Коли: 3 жовтня (четвер), 12:00-13:00.
Варість: безкоштовно.

4.10.2013 (п’ятниця) Новорічні теги з Dovecraft та First Edition | Київ | Безкоштовно

Новорічні подарункові теги за допомогою новорічних новинок від Dovecraft та First Edition

Безкоштовний майстер клас: Новорічні подарункові теги за допомогою новорічних новинок від Dovecraft та First Edition

Короткий майстер клас під час якого ми виготовимо один подарунковий новорічний тег використовуючи новинки від торгових марок Dovecraft та First Edition. Будемо працювати із папером, що має тканинне покриття, фетром, друкованими тегами та дрібними прикрасами. Підпишемо теги використовуючи машинку для вирізання та ножі, барвникове чорнило ClearSnap та техніку штампування ножами. Познайомимося із інструментом для різання стрічки від Imaginisce.

Для кого: майстер клас буде корисним будь-кому, хто займається кардмейкінгом та цікавиться новими інструментами та техніками. На майстер класі вам буде наданий пакет підготовлених матеріалів (усі елементи готові до використання), за допомогою яких під моїм керівництвом ви зробите тег. Аналогічний майстер клас буде доступний у блозі Зроби Сам(А) цієї осені.
Місце проводення: м. Київ, виставковий центр МВЦ (станція метро Лівобережна).
Коли: 4 жовтня (п’ятниця), 17:30-18:30.
Варість: безкоштовно.

5.10.2013 (субота) листівка Spellbinders | Київ | Безкоштовно

Вітальна листівка з віконечком за допомогою ножів Spellbinders

Безкоштовний майстер клас: Вітальна листівка з віконечком за допомогою ножів Spellbinders

Короткий майстер клас-презентація, що познайомить вас із світом ножів для вирізання від Spellbinders. Під час мк ми виготовимо листівку із віконечком (на фото вище) використовуючи різноманітні ножі від Spellbinders. Зробимо тиснення на картоні, виріжемо декоративні елементи та вставки, зробимо віконечко у листівці. Використаємо ножі не лише для різання, але й для тиснення. За допомогою чорнила від ClearSnap виштампуємо напис. Будемо працювати із картоном з спеціальним ефектом: із тканинним покриттям та/або перламутровим блиском від First Edition.

Для кого: майстер клас буде корисним початківцям, тим хто про машинки для вирізання знає мало або не знає нічого. На майстер класі вам буде наданий пакет підготовлених матеріалів (усі елементи готові до використання), за допомогою яких під моїм керівництвом ви зробите листівку.
Місце проводення: м. Київ, виставковий центр МВЦ (станція метро Лівобережна).
Коли: 5 жовтня (субота), 11:30-12:30.
Варість: безкоштовно.

____________________________________________

Майстер класи, що будуть проходити в Києві відбудуться в рамках виставки Hand Made Expo. Я також буду проводити серію коротких презентацій та майстер класів на стенді компанії Dovecraft Україна (стенд D1) під час цієї виставки з 2-го до 5-го жовтня протягом кожного дня. Інформацію про ці презентації я викладу потім, так як графік ще не закінчений.

Під час виставки окрім майстер класів ви зможете придбати товари для скрапбукінгу та кардмейкінгу від Spellbinders, Dovecraft, First Editon, ClearSnap та декількох інших виробників.

Фото звіт про майстер класи можна подивитися ось тут.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

13 Comments

  1. 4 жовтня це пятниця. Я хочу уточнить, МК по вітальній листівці відбудеться в пятницю, чи в суботу?

  1. спасибо за пост!!! очень надеюсь что хотя бы в Киеве посещу один из твоих МК!!!!

  1. Вот это новости! Просто чудо! Спасибо Яне за такие возможности. Я предварительно запишусь на четверг. В другие дни, к сожалению не смогу (клята сессия!) 🙂

  1. Как здорово!!! Очень хотела бы попасть на выставку к вам!!! Всё возможно, может-может и я загляну проездом 🙂

  1. Я теж буду в Києві на ЕХРО в ці дні. Побачимось 🙂

  1. Вау!! ))це дуже круто ,я дуже хочу туди попасти ,можливо навіть я буду в той час в Києві :)треба точно дізнатися,і якщо у мене все буде добре то я обов’язково запишусь 🙂

  1. Дуже крутецька інформація, я як завжди хочу, та чи зможу?) Звичайно я би хотіла на листівку з крейдовим ефектом, та в четвер не вийде ніяк, а от в суботу може і вийде, та записуватися не буду, бо боюся, якщо не вийде, то щоб не забрати шанс у когось))))

  1. ура! спасибо за пост! я буду оочень стараться попасть хотя бы на 1 МК!!!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.