А ви чули про Big Picture Classes? Вони святкують свій 100-ий курс!

This post is also available in Українською мовою

Я іноді розповідаю вам про різні сайти із онлайн курсами/класами по кардмейкінгу і не тільки, сьогодні хочу розповісти про ще один. Такі сайти є чудовим джерелом цінної інформації для тих, хто прагне вдосконалити свої навички і навчитися чомусь новому, спробувати нові техніки, прийоми та й просто дізнатися щось нове.

100 Classes at BPC

Bic Picture Classes є одним із таких сайтів і сьогодні він святкує відкриття свого сотого курсу/класу і звісно ж дарує подарунки! Хто викладає курси на цьому сайті? Найбільш відомі та найбільш популярні імена в скрапі! Меггі Холмс, Пейдж Еванс, Меган Хопнер, Карісса Вайлі та багато інших. У них є курси по скрапбукінгу, кардмейкінгу, кишеньковому скрапу, фотографії, записниках та організації, мікс медії, міні альбомах та DIY.

Доступ до сайту коштує лише $9.99 на місяць і одразу відкриває вам можливість навчатися у всіх класах. Тобто ви не платите 10 дол за один курс, а маєте доступ до усіх, але лише протягом місяця. Ви можете також розпочати тестове членство (безкоштовно) і взяти участь у розіграші річної підписки на сайт. Заохочую вас зареєструватися там та побачити на власні очі (для цього вам знадобиться кредитна карта).

Мій перший курс, про який я натякала декілька днів тому, до речі, стартує на цьому сайті восени 😉 .

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

4 Comments

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.