Альбом грудня 2013. Організаційний пост

This post is also available in Українською мовою

Цього року час, здається, летить настільки швидко, що ось ось і настануть Новорічні Свята. В результаті, думаю буде зовсім не зайвим розпочати роботу над альбомом грудня December Daily.

Мої альбоми грудня за попередні роки: 2010, 2011, 2012.

Впевнена, не всі знають що таке Альбом Грудня, тому пропоную вам своє пояснення-бачення:

Альбом Грудня – це процес документації життя протягом одного місяця, що передує Новорічним та Різдвяним святам та оформлення їх у міні альбом.

Протягом грудня я зазвичай стаю нерозлучною із фотоапаратом та блокнотом, за допомогою яких записую на мою думку важливі та цікаві події. А з настанням вихідних днів (зазвичай після 1-го січня) я оформлюю усі зібрані протягом місяця дрібнички у маленький альбом.

Основоположником альбому грудня для мене є Ali Edwards. Я завжди слідкую за її альбомами та історіями. Ось до речі, посилання на її останнє відео.

Цього року я знову ж таки планую збирати спогади та оформити їх у альбом грудня.

Якщо бажаєте – приєднуйтесь до мене.

1. Я не є прихильником виготовлення сторінок для такого альбому заздалегідь. Як показує досвід, коди доходить до діла такі сторінки виявляються непідходящими і тому більшість з них залишається невикористаними.

2. Я люблю робити свій альбом на базі фотографій. Фотографії для мене стають основою сторінок альбому. Зазвичай це фото 10х15 см або ж меншого розміру.

3. Я роблю альбом грудня із файлів. Я не склеюю сторінки (фотографії) між собою, не вигадую якихось основ для них, а користуюся найшвидшим та, здається, найпримітивнішим методом – прозорими файлами для сторінок.

4. Я кріплю свій альбом на пружину. Я не люблю зшивати чи склеювати сторінки чи якимось іншим чином скріплювати їх між собою. Я використовую найпростіший для себе метод – пружину (або кільця). Дірки роблю безпосередньо у фотографіях та файлах.

5. Я використовую мінімум матеріалів. Краще менше, але краще. Тобто, краще я оберу декілька прикрас, які мені дійсно подобаються, ніж буду використовувати те, що у мене є і лежить роками. Я не шкодую коштів на альбом грудня, але водночас і не витрачаю на нього фантастичну суму. Я роблю збірку дійсно улюблених матеріалів від різних виробників і використовую їх в мінімальних кількостях.

Приклади матеріалів для оформлення альбому (пост із матеріалами та посиланнями напишу згодом, оскільки поки що ми отримали ще не всі матеріали, які б мені хотілося використати + не всі вже додані у магазин):

 • калька (із друком), трішки скрап паперу, папір із блискітками
 • об’ємні наклейки літери, наклейки-зображення, сніжинки
 • штампи, біла, прозора та золота пудри для ембоссінгу
 • дерев’яні фігурки, паперовий скотч, блискітки, паєтки
 • фігурні теги, оверлеї для фото, тканинні брадси

6. Я працюю у своєму темпі. Я знаю, що протягом грудня у мене ніколи немає часу заповнювати альбом, тому я і не переживаю з цього приводу. Натомість із настанням свят та вихідних я роблю альбом за декілька днів.

Альбом грудня разом із блогом Зроби Сам(А)

Дехто з вас хотів, аби ми організували спільний проект по Альбому Грудня. Я абсолютно не проти і лише за.

Проте:

1. Проект не буде проходити у звичному форматі – ми не будемо щосереди показувати нові сторінки. Натомість, пропоную раз на тиждень показувати свій загальний прогрес, наприклад: підготовлені матеріали, зібрані думки та сподівання, куплений фото папір, виготовлена обкладинка і т.і.

2. Я як і завжди не буду мати змоги коментувати ваші роботи. При усьому моєму бажанні у мене фізично немає часу на це. Я обов’язково зайду до вас у блог та розгляну ваші роботи, але пробачте, коментар не залишу.

3. Я буду заохочувати вас коментувати роботи один одного та спілкуватися між собою у коментарях. Я буду заохочувати вас не мовчати. Можливо, це допоможе комусь визначитися із форматом альбому, а комусь із матеріалами. Ми будемо намагатися вести живу дискусію та обговорення процесу виготовлення альбому.

4. Ми побачимо готові альбоми десь у січні або ж навіть лютому. Але обов’язково закінчимо їх, а не відкладемо у довгий ящик.

Якщо такий спільний проект вам подобається, заохочую вас приєднатися до мене.

Я свій альбом буду обов’язково робити незалежно від того, чи цей спільний проект буде користуватися успіхом чи ні.

Записуватися можна як у коментарях, так і у формі для посилань. Записуватися не обов’язково, але це варто для того, щоб “себе показати і на інших подивитись”:

 Loading InLinkz ...

Ось логотипи, можете розміщати їх у своїх блогах за бажанням:

Альбом грудня разом із блогом Зроби Сам(А) Альбом грудня разом із блогом Зроби Сам(А)

Альбом грудня разом із блогом Зроби Сам(А)

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

18 Comments

  1. И я записываюсь))) Никогда не дклала такой альбом, но оочень хотелось!

  1. Проект чудовий, буду спостерігати 🙂
   Яно, зовсім недоречне питання, але, чи буде щось по новорічному декору?

   1. (: Настя 🙂 – напевно щось буде, два проекти у мене вже є, можливо вигадаю ще щось

  1. Я присоединяюсь к проекту))
   очень хочется сделать дневник о приготовлении к праздникам.
   Только вот не совсем поняла, что же делать каждую неделю. Но думаю, потом все пойму))

   1. promeenchik – дякую! щотижня, я думаю ми все одно будемо ділитися своїм прогресом – будемо показувати фото, зібрані матеріали, можливо навіть за наявності часу готові сторінки 🙂

  1. Я теж приєднуюсь! Ваші проекти цікаві і практичні! Дякую за завдання і інструкції. Щоправда не уявляю як буду робити цей альбом 🙂 Але дуже хочу такий мати!

  1. Янусь, а у мене питання. Я якось не зустрічала прозорі файли формату 10*15 см. Де ти їх купуєш? Чи є вони в тебе в магазині?

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.